• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje szczęście - mój pierwszy analny stosunek

Damian1987

Cichy Podglądacz
Witam wszystkim mam na imie Damian i mam 30 lat i chce sie podzielic moim szczesciem sprzed kilku dni bo sexu sprawa sie tyczy .Od czasow mojego nascie lat zaczalem pragnac tego rodzaju seksu. Jestem mezczyzna jednak niesmialym i bardzo wrazliwym nie zawsze umialem to opisac to swoje najwieksze marzenie . nie mialem szczescia do kobiet i zostawialy mnie ale w sumie seks mialem z 8kobietami lacznie bo tego sie tyczy nie zas relacji towarzyskiej.Lubie takze seks oralny i ten pochwowy ale nie czulem sie do konca zadowolony jednak ciagle znalem moje marzenie co powodowalo ze wybieralem pozycje na pieska aby widziec choc to miejsce w ktore chcialem wprowadzic swoja meskosc.Moja dziewczyna mi nie dala i poznalem znajoma z innej miejscowosci zblizylismy sie szybko i mozliwe ze to ze czulem ogromna ochote na seks , i naprawde bardzo chcialem tego a wiedzialem ze to osoba otwarta zaproponowel ze chcialbym z nia odbyc pierwszy stosunek analny, moje wielkie marzenie od mlodzienczych lat . Zgodzila sie , po krotkiej grze wstepnej nasmorowala mojego czlonka specjalnym zelem ktory kupila w aptece obok i nawilzyla nim okolice odbytu oraz wprowadzila troche tego do srodka . po rozluznieniu odbytu zczelismy wspolnymi silami probowac wprowadzic mojego czlonka do jej odbytu , trwalo to o dziwo niedlugo gdyz bylem tak bardzo podniecony ze od dawna moj fiutek nie byl w stanie az tak poteznego wzwodu , kiedy po chwili to sie udalo nie moglem uwierzyc w swoje szczescie widzac ze cala moja meskosc delikatnie i spokojnie zostala wprowadzona do jej odbytu , kiedy spytalem o to czy moge rozpoczac stosunek dostalem zgode i rozpoczalem ruchy frykcyjne delikatnie . poczulem ze w przeciwienstwie do innych rodzajow seksu mila ciasnosc , i przede wszystkim co mnie ucieszylo max intymnosci w takim miejscu , to jaki stosunek maja inni do analu i ten pierwszy raz tylko dlatego ze staralem sie zapanowac nad swoim juz po kilkunastu ruchach ogromnym podnieceniem moglem to robic az 5 minut okolo, zapamiatalem godzine na zegarze , w miedzyczasie na tyle sie rozluznilo miedzy nami ze moj skarb wszedl w nia caly az po same jajka , a zdziwilem sie ,nie chwale sie bo nie mam kolosa ale wstydzic sie tez nie musze bo dostatecznie hojnie mnie natura wyposazyla,pod koniec zaczlem juz czuc zalazki zblizajacego sie orgazmu i juz wiedzialem ze nie zapanuje dluzej wiec zaczalem szybciej kopulowac , wtedy juz wiedzialem ze bedzie dobrze bo juz chwile pozniej czulem to nieziemsko przyjemne dretwienie penisa , jest to tak bardzo przyjemna blogosc ze nie znam lepszego uczucia, po kilku chwilach zaczalem czuc jak przez moja meskosc przetacza sie moja sperma , bylo jej duzo dosyc wiec mialem bardzo dlugi i intensywny orgazm kiedy tryskalem swoimi sokami , wtedy poczulem ze wszystko co w seksie mnie podnieca osiaglem gdyz wlasnie teraz majac to urozmaicenie i zgode tej znajomej na kontynuacje tego jest mi dobrze choc wolalbym to z moja dziewczyna , czuje czasem ze nie do konca w porzadku jestem ale z tamta kobieta nie zmierzam sie wiazac jest tylko przyjaciolka ktora mi cos zawdziecza i cieszy sie ze moge jej pomoc w samotnosci i nie oczekuje nic wiecej a ja wiem ze chodzi jedynie mnie o sprawienie sobie przyjemnosci i zaspokojenie tych najbardziej pierwotnych zadzy a wlasnie ten seks daje mi najwieksza przyjemnosc i najwyzszy poziom zaspokojenie mojego popedu seksualnego . bede sie z nia umawial poza plecami dziewczyny ale jej nie opuszcze ... mimo lekkich obiekcji ciesze sie tym ze to zrobilem brak uczuc wynagrodzil i wynagradzac mi bedzie jego wymiar fizyczny , jestem teraz szczesliwym czlowiekiem pozdrawiam Damian
 

Anilka

Cichy Podglądacz
Podobno ciasno w odbycie jest tym, ktorzy maja male lub cienkie przyrodzenia. Z opinii mezczyzn wiem, ze odbyt sie rozluznia a pochwa otacza penisa po calej dlugosci. Ale gratuluje spelnienia fantazji :)
 

Eroticking

Nowicjusz
Najważniejsze, że udało Ci się spełnić swoją fantazję i znalazłeś osobę która Ci w tym pomogła, a to naprawdę rzadkość. W kwestii seksu analnego, faktycznie trzeba przede wszystkim przeprowadzić odpowiednia grę wstępną i rozgrzać partnerkę, w tym celu koniecznie musimy mieć dobry lubrykant oraz wibrator analny, warto małymi kroczkami planować kolejne ruchy i nie śpieszyć się, w przeciwnym razie seks analny szybko stanie się zmorą naszej partnerki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry