• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja sytuacja hetero/homo

Mężczyzna

Xjtfpv

Cichy Podglądacz
Hello,

Mam dwadzieścia parę lat, jestem w związku z dziewczyną..

Zawsze byłem hetero ale kiedyś zrobiłem koledze loda na urodzinach. Moja dziewczyna o tym nie wie.

Męczę się z tym już długi czas, mam w głowie chęć spotkania się z obcym facetem po prostu na seksualna zabawe w, której on przejmie po prostu inicjatywę.

Natomiast mam bariere nie do przełamania w takim sensie ze, nie wiem gdzie takiego gościa kulturalnego starszego szukać. Chciałbym jednak obsłużyć go ale jednak za pieniądze.

Czy ktoś może mi doradzić gdzie takiego szukać, albo gdzie się ogłosić?
 
Mężczyzna

ganymed

Cichy Podglądacz
Ustalmy: nigdy nie byłeś zawsze hetero. Szufladkujesz się, nie umiesz się przyznać sam przed sobą czy anonimowo na forum do swojej prawdziwej seksualności. Lubisz robić loda. Zdradziłeś dziewczynę. Pozdrawiam xD
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Ustalmy: nigdy nie byłeś zawsze hetero. Szufladkujesz się, nie umiesz się przyznać sam przed sobą czy anonimowo na forum do swojej prawdziwej seksualności. Lubisz robić loda. Zdradziłeś dziewczynę. Pozdrawiam xD
Moze to ty chcesz koniecznie zaszyfladkowac. Moze chlopakowi samemu trudno jest sie okreslic, chociazby dlatego, ze na to za wczesnie. Jednorazowy lodzik jeszcze o niczym nie swiadczy.
Co do zdrady... Kolega nie wspomnial, kiedy ten incydent mial miejsce. Skad pewnosc, ze w trakcie trwania relacji z dziewczyna? Ja bym stawiala, ze mialo to miejsce sporo wczesniej.
A to, ze chce zaplate... Moze to forma samousprawiedliwienia?
Jak latwo przychodzi wam ocenianie innych, a wystarczy popatrzec na siebie i swoje postepowanie
 
Kobieta

psotka

Cichy Podglądacz
Autor wątku nie prosi o ocenę swojej seksualności ale o poradę, jak i gdzie ma znaleźć starszego Pana, z którym będzie odpłatnie uprawiał seks. Ponadto dodaje, iż oczekuje, że podczas seksualnej zabawy ten pan przejmie inicjatywę.
W sumie to ten wątek sam w sobie jest już ogłoszeniem.
Być może autor dostał już na priv oferty od zainteresowanych panów.
Jest też taka opcja, że sobie zażartował . :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Moze to ty chcesz koniecznie zaszyfladkowac. Moze chlopakowi samemu trudno jest sie okreslic, chociazby dlatego, ze na to za wczesnie. Jednorazowy lodzik jeszcze o niczym nie swiadczy.
Co do zdrady... Kolega nie wspomnial, kiedy ten incydent mial miejsce. Skad pewnosc, ze w trakcie trwania relacji z dziewczyna? Ja bym stawiala, ze mialo to miejsce sporo wczesniej.
A to, ze chce zaplate... Moze to forma samousprawiedliwienia?
Jak latwo przychodzi wam ocenianie innych, a wystarczy popatrzec na siebie i swoje postepowanie
Wszystko się zgadza, ale jeżeli teraz jest w związku z dziewczyną i teraz chce się umówić na seks z facetem to raczej ona powinna o tym wiedzieć i zdecydować co dalej z tym związkiem. Jednorazowy lodzik może jeszcze o niczym nie świadczy, ale dla tej dziewczyny ta wiedza może baaardzo dużo zmienić.
 
Mężczyzna

Xjtfpv

Cichy Podglądacz
Ustalmy: nigdy nie byłeś zawsze hetero. Szufladkujesz się, nie umiesz się przyznać sam przed sobą czy anonimowo na forum do swojej prawdziwej seksualności. Lubisz robić loda. Zdradziłeś dziewczynę. Pozdrawiam xD

Nie, nie to nie tak działa. Ale nie będę tego tłumaczył.

Moze to ty chcesz koniecznie zaszyfladkowac. Moze chlopakowi samemu trudno jest sie okreslic, chociazby dlatego, ze na to za wczesnie. Jednorazowy lodzik jeszcze o niczym nie swiadczy.
Co do zdrady... Kolega nie wspomnial, kiedy ten incydent mial miejsce. Skad pewnosc, ze w trakcie trwania relacji z dziewczyna? Ja bym stawiala, ze mialo to miejsce sporo wczesniej.
A to, ze chce zaplate... Moze to forma samousprawiedliwienia?
Jak latwo przychodzi wam ocenianie innych, a wystarczy popatrzec na siebie i swoje postepowanie

Cześć Krystyna

Dziękuję za Twoją wypowiedź..

Ten oral z kolegą pojawił się na osiemnastce kolegi, po prostu dużo alkoholu jakaś rozmowa o seksie i padła propozycja, ja trochę zgłupiałem ale nie odpowiedziałem kategorycznie nie.

Nie byłem w tedy związku, długo później dopiero poznałem dziewczynę na domowce, jesteśmy para od pół roku.

Właśnie, odnośnie pieniędzy to ich nie potrzebuje, tak dobrze to ujęłaś traktuje to jako formę samousprawiediwienia i przelania się.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Eunuch Siurdal moja strasznie dziwna fantazja Fantazje erotyczne 5
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 16
M Moja szwagierka mnie podrywa. Seks 68
T Moja P. Ogłoszenia 0
T Magda - moja szefowa Fantazje erotyczne 947

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry