• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja nowa rozrywka

Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
Ostatni odkryłem nową rozrywkę. W supermarketach, drogeriach itp zaczepiam nieznajome, a atrakcyjne panie pytając, czy nie wiedzą na której półce są prezerwatywy. Reakce, já się domyślacie, są różniaste, ale spłoszona ucieczka wzruszenie ramio, czy gwałtowniejsze wyrazy niechęci są typowe. Ale zdarzyło się też, że nie tylko wskazano mi drogę, ale panie zaprowadziły mnie i nawet jedna przedyskutował a zalety różnych produktów. Ale sprawdzić w praktyce już nie chciała.
Co sądzicie Panowie o takiej rozrywce?
A wy drogie Panie, jak byście zaeragowały na taką zaczepkę?
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Ostatni odkryłem nową rozrywkę. W supermarketach, drogeriach itp zaczepiam nieznajome, a atrakcyjne panie pytając, czy nie wiedzą na której półce są prezerwatywy. Reakce, já się domyślacie, są różniaste, ale spłoszona ucieczka wzruszenie ramio, czy gwałtowniejsze wyrazy niechęci są typowe. Ale zdarzyło się też, że nie tylko wskazano mi drogę, ale panie zaprowadziły mnie i nawet jedna przedyskutował a zalety różnych produktów. Ale sprawdzić w praktyce już nie chciała.
Co sądzicie Panowie o takiej rozrywce?
A wy drogie Panie, jak byście zaeragowały na taką zaczepkę?
Od takich pytań jest obsługa sklepu, a nie osoby robiące zakupy, zalatuje tu naprawdę jakimiś brakami...
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Dla mnie prezerwatywy nie są tematem tabu więc jeśli trzeba pomóc starszej osobie je odnaleźć to luz. Gorzej z tą propozycją testowania.
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Oczywiście, że nie są, ale, po to jest obsługa sklepu, żeby pomóc w znalezieniu odpowiedniego towaru, a nie podchodzenie do "atrakcyjnych" Pan i pytanie je o to, gdzie są prezerwatywy, wydaje mnie się dość dziwne.

Sam nie raz w wielkim markecie szukałem gumek, bo były potrzebne bardziej niż pilnie, ale pierwsze co, to kierowałem się do obsługi a nie do "atrakcyjnych" Pan
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Moja historia Związki 16
T Magda moja szefowa Ogłoszenia 1
D Kinga moja była szefowa Fantazje erotyczne 22
Eunuch Siurdal moja strasznie dziwna fantazja Fantazje erotyczne 6
X Moja sytuacja hetero/homo Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry