• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja Dziewczyna i Inni

Mężczyzna

tomaszsz

Cichy Podglądacz
Witam was wszystkich, chcialbym opowiedziec wam wszystkim sen o mojej dziewczynie ktory mam juz ktorys raz.
Zaczyna sie od tego ze jedziemy gdzies autobusem i musimy pojsc kupic bilety na pociag. Moja dziewczyna blondynka ubrana w krotka bluzke i przeswitujace legginsy wraz z czerwonymi stringami idzie przedemna do budki po bilety.
Przed nami stoi dwoch gosci ktorzy puszczaja ludzi dalej przez bramki. Ona ma problem i zauwazylem ze chce przeskoczyc przez bramki ale, nie dala rady. Goscie widzac ze nie daje rady postanawiaja pomoc jej lapiac ja za dupcie i pchajac aby mogla przejsc nad bramkami. Korzystajac z okacji widza jej cala przeswituajca dupcie przez legginsy i czerwone stringi. Gdy dojechalismy juz do domu zobaczylem ze przeglada cos w telefonie. Zauwazylem tylko wlasnie jej zdjecie w tych legginsach od tylu gdy jakis gosciu jej zrobil i uchwycil jej cala seksi dupcie w przeswitujacych legginsach i czerwonych stringach. Spytalem jej co to jest a ona ze nic. Powiedzialem zeby pokazala mi telefon ale na poczatku nie chciala. Gdy dorwalem sie do jej telefonu zauwazylem rozne zdjecia z robienia np loda innym i selfie z innymi kutasami.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry