• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moj wymarzony pierwszy raz!

Mężczyzna

MrSex121

Cichy Podglądacz
Witajcie!
Chciałbym podzielić się swoimi fantazjami dotyczących mojego pierwszego stosunku z kobieta. Tak się złożyło ze w moim życiu nie znalazłem żadnej konkretnej kandydatki na to aby rozprawiła się ze mną. Tłumaczyłem sobie to ze po prostu nie czuje potrzeby nic na sile ze lepiej z ta jedyna niż potem żałować ze poszło się z pierwsza lepsza z która nic nie będzie lnie łączyć. Jednak prawda jest inna. Zaczynałem się zastanawiac jak był chciał aby moj pierwszy seks miał wyglądać. Doszedłem do wniosku ze nic tak nie podnieca mnie jak widok dojrzałej kobiety z obfitym biustem, z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o seks, co sprawiłoby ze taki pierwszy seks byłby wulkanem doświadczeń a także niezapomnianych wrażeń. Dodatkowa rzeczą o której marze to odgrywanie roli syneczka lub ucznia (robiłem już tak na prywatnych pokazach na pewnej stronie i nie powiem kutas sztywniał od takiej zabawy). Dodając mam 21 lat i wciąż nie uprawiałem seksu mam nadzieje ze w tym roku to się zmieni ;)
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Witajcie!
Chciałbym podzielić się swoimi fantazjami dotyczących mojego pierwszego stosunku z kobieta. Tak się złożyło ze w moim życiu nie znalazłem żadnej konkretnej kandydatki na to aby rozprawiła się ze mną. Tłumaczyłem sobie to ze po prostu nie czuje potrzeby nic na sile ze lepiej z ta jedyna niż potem żałować ze poszło się z pierwsza lepsza z która nic nie będzie lnie łączyć. Jednak prawda jest inna. Zaczynałem się zastanawiac jak był chciał aby moj pierwszy seks miał wyglądać. Doszedłem do wniosku ze nic tak nie podnieca mnie jak widok dojrzałej kobiety z obfitym biustem, z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o seks, co sprawiłoby ze taki pierwszy seks byłby wulkanem doświadczeń a także niezapomnianych wrażeń. Dodatkowa rzeczą o której marze to odgrywanie roli syneczka lub ucznia (robiłem już tak na prywatnych pokazach na pewnej stronie i nie powiem kutas sztywniał od takiej zabawy). Dodając mam 21 lat i wciąż nie uprawiałem seksu mam nadzieje ze w tym roku to się zmieni ;)
Widzę, że masz już konkretną wizję tego, jak chcesz przeżyć swój pierwszy raz - mam nadzieję, że znajdziesz taką partnerkę :) Co do mnie - nie mam sprecyzowanych oczekiwań, które mogłyby się potem nie zgadzać z rzeczywistością i budzić zawód. Obawiam się, że będę zbyt szybki, dlatego podczas masturbacji staram się opóźniać wytrysk. Co do zmian w postrzeganiu przeze mnie kobiet - kiedyś gustowałem w drobnych dziewczynach, teraz doceniam wdzięki także kobiet plus size, o ile to "plus size" nie jest "plus size" do przesady 😉 O seksie z doświadczoną, starszą ode mnie partnerką zdarzyło mi się fantazjować, ale chyba nie wcieliłbym tego w życie, bo jestem staroświecki i jednak wolałbym coś czuć do kobiety, z którą bym sypiał, budować trwałe relacje
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
MrSex, radzę wyzbyć się tych oczekiwań, bo się srogo zawiedziesz. Przede wszystkim nie masz pojęcia jak sam się będziesz zachowywał w czasie "pierwszego razu", wyobrażenie swoje a realia swoje. Nie planuj, nie kalkuluj, idź na żywioł. Scenariusze zostaw na później.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry