• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Milf i małolaty

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
A co byś pomyślał o tym, gdybyś był dajmy na to pielęgniarzem, gdyby ktoś napisał do Ciebie Panie pielęgniarko?,
To chyba rzadko spotykane, w końcu patriarchat; z jedynym znanym mi pielęgniarzem, w przypadku pobytów w szpitalu jesteśmy na Ty, bo tak nam wygodniej. Jakby różnica wieku była nieco większa, to miałbym problem, jak się do niego zwracać
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
To chyba rzadko spotykane, w końcu patriarchat; z jedynym znanym mi pielęgniarzem, w przypadku pobytów w szpitalu jesteśmy na Ty, bo tak nam wygodniej. Jakby różnica wieku była nieco większa, to miałbym problem, jak się do niego zwracać
Nie wiem czy dobrze rozumiem,ale odnoszę wrażenie, że @SaSy bardziej chodziło o podział na feminatywy i maskulatywy w języku polskim,czyli te męskie i żeńskie końcówki zawodów.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Niech no tylko jedna kobieta pozwoli sobie na jakąś fantazję na tym forum, to zaraz rzucą się na nią...inne kobiety. To się nazywa siostrzenstwo:)
Ja to widzę raczej tak, że jak któraś kobieta pozwoli sobie na odrobinę fantazji, to od razu rzucają się chętni faceci. Nie trzeba szukać daleko, wystarczy przejrzeć ten wątek. Szanujmy się panowie. I siebie i te kobiety, bo aż oczy bolą czytając te stulejarskie komentarze.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
marcinstefanski46a@gmail. MILF??? Ogłoszenia 9
justyna77 Milf szuka kolegi Ogłoszenia 46
olek163 Koledzy, FWB czy MILF. Co w mojej sytuacji jest lepsze? Seks 13
M Młody 25 lat szuka cycatą milf.. Ogłoszenia 6
A Portal gdzie znajde MILF Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry