• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miałem sen. Piękny sen...

Oremus

Cichy Podglądacz
A w tym śnie byłem na weselu. Sam. Nie wiem dlaczego bez żony. Ale były tam dwie dziewczyny żalące się do jakiejś ciotki co one same będą robić na tym weselu. Jako samotnik zaproponowałem im że będziemy się bawić razem. Nie były szczególnie zachwycone bo byłem dwa razy od nich starszy. I tu zostaje jedna , tak naprawdę niezbyt ładna około 18 lat, już nie dziecko ale jeszcze nie kobieta. Niewysoka, w sukience tuż nad kolanka i widoczny leciutko odstający brzuszek.
Następuje przeskok czasu i jesteśmy razem w pokoju nie wiem co tam odstawiałem i jaką bajerę wstawiłem ale jesteśmy bez ubrania i dziewczę mówi tylko cichutko:
- Nigdy jeszcze tego nie robiłam ale chcę tego.
- nie bój się będę delikatny, nie skrzywdzę cię. /muszę przyznać że niezła bajera 😻😻😻😻 stary perwers ze mnie./
Sytuacja rozgrywa się jak zwykle uszko, szyjka, małe piersiątka wszystko obcałowane i wypieszczone aż wreszcie następuje wielki finał. Fiut ubrany w gumkę / sen nie sen ale o zabezpieczenie dbać trzeba/ drży z radości. taka mała śliczna ciasna cipka do rozprawiczenia.
Dziewczyna spięta i zdenerwowana , podsuwam pod szczupłe bioderka poduszkę i delikatnie wsuwam główkę fiuta w ciasny tunelik. Jest wilgotna więc na razie idzie łatwo ale teraz czuję opór.
- teraz może zaboleć ale spokojnie będę starał się zrobić to delikatnie.
Szybkie pchnięcie i opór ustępuje wchodzę głębiej. Dziewczyna spazmatycznie wbija palce w moje ramiona.

Drrrrrrryń Dryyyyyń ☎️ SMS Jesteś na kwarantannie zrób selfie i wyślij to twój obowiązek.

Noż kurwa ale dlaczego w takim momencie nie mogli trochę zaczekać!!!! 🤬🤬🤬 Koniec.

Kto był na kwarantannie będzie wiedział co za SMS.

A może też macie piękny sen którym chcecie się podzielić.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Nie miałem nigdy szczęscia do dziewczyn Opowiadania erotyczne 0
T Sen żony Seks 1
Ada_L_87 Seks przez sen...? Seks 35
J sen o koleżance Seks 0
J sen Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry