• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbator Satisfayer Man - stosował ktoś z was wkłady wymienne?

Kobieta

Sandra1981

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi Ci o poniższy masturbator...


To odpowiedź brzmi tak. Mój facet miał taki masturbator z trzema rożnymi nakładkami. Nie dość że sam masturbator nie był jakoś specjalnie duży, to nakładki były bardzo dobrze wykonane i faktycznie różniły się pod względem bodźców przekazywanych do ciała. Sam masturbator nie jest jakoś strasznie drogi, ale z trzema nakładkami to już wydatek praktycznie 400 zł.
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Jeśli chodzi Ci o poniższy masturbator...


To odpowiedź brzmi tak. Mój facet miał taki masturbator z trzema rożnymi nakładkami. Nie dość że sam masturbator nie był jakoś specjalnie duży, to nakładki były bardzo dobrze wykonane i faktycznie różniły się pod względem bodźców przekazywanych do ciała. Sam masturbator nie jest jakoś strasznie drogi, ale z trzema nakładkami to już wydatek praktycznie 400 zł.
A która z tych nakładek była jego zdaniem najlepsza?
 
Mężczyzna

pawciolek

Nowicjusz
Jeśli chodzi Ci o poniższy masturbator...


To odpowiedź brzmi tak. Mój facet miał taki masturbator z trzema rożnymi nakładkami. Nie dość że sam masturbator nie był jakoś specjalnie duży, to nakładki były bardzo dobrze wykonane i faktycznie różniły się pod względem bodźców przekazywanych do ciała. Sam masturbator nie jest jakoś strasznie drogi, ale z trzema nakładkami to już wydatek praktycznie 400 zł.
Czy udawało się go wykorzystać w parze czy umożliwiał jedynie zabawę solo?
 
Kobieta

Sandra1981

Cichy Podglądacz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry