• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w miejscu publicznym

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedy miałem naście lat , nałogowo wręcz chodziłem na medyczne akademiki , gdzie spacerowało mnóstwo uczących się studentek. Zwykle siadałem blisko nich , zdejmowałem majtki i masturbowałem się na ich oczach.
Czasem udawały , że tego nie widzą , ale najbardziej uwielbiałem jak zaczynały ze mną rozmawiać. Pytały mnie np. ile mam lat i czy nie za wcześnie na masturbację , a ja odpowiadałem na ich pytania ,wypychając w ich stronę biodra , masując wyprężoną. pałkę. Cudownie było na ich oczach tryskać , kochałem to :)
Do dziś bardzo mnie podnieca kiedy mnie nagiego pieści ubrana kobieta :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedy miałem naście lat , nałogowo wręcz chodziłem na medyczne akademiki , gdzie spacerowało mnóstwo uczących się studentek. Zwykle siadałem blisko nich , zdejmowałem majtki i masturbowałem się na ich oczach.
Czasem udawały , że tego nie widzą , ale najbardziej uwielbiałem jak zaczynały ze mną rozmawiać. Pytały mnie np. ile mam lat i czy nie za wcześnie na masturbację , a ja odpowiadałem na ich pytania ,wypychając w ich stronę biodra , masując wyprężoną. pałkę. Cudownie było na ich oczach tryskać , kochałem to :)
Do dziś bardzo mnie podnieca kiedy mnie nagiego pieści ubrana kobieta :)
Siadałem też na schodach pobliskiego szpitala i czekałem aż będzie szła w moją stronę jakaś kobieta , zwykle pielęgniarka wychodząca z pracy. Zdejmowałem wtedy majtki i półleżąc z wywalonymi jajami masowałem sobie pałkę , kiedy tuż obok przechodziły. Strasznie mnie wtedy podniecała masturbacja na oczach dojrzałych kobiet. Przez to chyba , że byłem nastolatkiem nigdy żadna nie zareagowała negatywnie na mój ekshibicjonizm. Niektóre żartowały , że taki podniecony jesteś bidoczku.
Chodziłem tam latem codziennie , uwielbiałem godzinami leżeć gołym tyłkiem na rozgrzanym betonie
Odgjąłem też blachę na oknie łaźni pielęgniarek i podglądałem jak biorą prysznic. Zakochałem się w kobiecej nagości
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Hmmm... wytlumasz mi roznice walenia konia do samotnej sosny, która to nie zadzwoni na policje, a realnym niebezpieczeństwem wyrwania kutasa przez wkurwionego faceta ojca np. córki?
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
10 minut temu masturbowałem się publicznie z przypadkową kobietą.
Podczas wizyty w sklepie Żabka przy kupowaniu 3 piw i papierosów ujrzałem wchodząca kobietę. Nie widziałem jej nigdy wcześniej niska około 160cm, drobnej postury tak z 45kg-50kg, o długich rudych włosach z dwoma warkoczykami położonymi na klatce piersiowej, kończyły się w połowie biustu, w okularach, o biuście okrągłym i jędrnym 75c, tyłeczku okrąglutki i znacznie wystającym, ubrana w króciutkie szare spodenki dresowe zakończone koronką (2/3 zakrywające pośladki), czarnej obcisłej bokserce przez którą było widać sterczące sutki (bez stanika). Automatycznie zawiesiłem swój zwrok na jej osobie, a w moich dresowych spodniach (bez bokserek) w pełnej gotowości bojowej był już kutas (przez spodnie było widać że stoi). Jak była obok mnie skierowałem do niej takie słowa ,, Piękna Twój wygląd rozgrzał mnie błyskawicznie i pobudził moje potrzeby zaspokojenia. Mogę prosić Cię byś została tak długo w sklepie do póki nie doprowadzę się do wytrsku?". Na jej twarzy pojawiły się rumieńce, usta lekko przygryzała i delikatnie włożyła paluszek między warki i szeptem powiedziała oczywiście że pomogę Ci gdyż było to moim głównym celem ubierając się tak do sklepu. Ekspedientka słysząc całą naszą rozmowę oznajmiła byśmy poszłi koło lodówki z nabiałem i tam realizowali swoje plany i że wyłączy kamery. Pierwszą jej propozycję spełniliśmy lecz poprosiłem by kamer nie wyłączała bo nie ma takiej potrzeby. Gdy wyciągnołem ze spodni swoją rękę w której trzymałem już penisa kusicielka zaczęła prężyć i wyginać swoje ciało niczym kocica. Przed moim dojściem skierowałem do niej 3 słowa ,, Wypnij tyłeczek kocico" i gdy to uczyniła postanowiłem zakończyć zabawę wytyskiem w prosty na jej tyłeczek ;)
Masturbowałem się nie całe 10min i w międzyczasie 3 klientów widziało to (2 facetów i 1 kobieta). Po zapłaceniu za zakupy ekspedientka wyznała mi że również za lada się zabawiała i podziękowała mi za to
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Skończyłem!
Zamiast nich życzę Ci spotkania z ojcem dzieci ale jednak trochę bardziej krewkiego niż alfonzzo, np. mnie. Tez mam dzieci. Przyjaciele, znajomi, sąsiedzi... wszyscy maja dzieci, żony, matki i dziewczyny. Wiele z nich posiada przycisk "panik" a to znaczy ze za kilka minut będziesz miał (Ty i twój kutas) na karku jakieś 200 chłopa. Dobrze zorganizowanych wieśniaków. A ci nie żartują, i jak nic wyrwa Ci jaja razem z korzeniami, tak abyś na zawsze był napiętnowany, a w wiezieniu mógł służyć wszystkim za panienkę do rypania.
I tego właśnie Ci życzę.



W samym centrum Olkusza, na jednym z głównych przystanków autobusowych, mężczyzna onanizował się przed 15-latką. Żadna z osób, które oczekiwały na autobus, nie zareagowała na tę sytuację.

Nie rozumiem takiej znieczulicy.
ja pier****, przerazasz mnie retnu. nigdy nie chcialabym cie poznac i zaluje, ze nie ma tu opcji zablokowania, zebym nie musiala trafiac na twoje wpisy.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@retnu ma córkę i jest bardzo wrażliwy na zagrożenia dla niej, płynące ze strony opisanych osobników. Osobników, którzy mają jakieś braki i które to braki powodują, że masturbują się oni w obecności osób, które tego sobie nie życzą lub w obecności dzieci, które nie powinny oglądać masturbacji.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
ja pier****, przerazasz mnie retnu. nigdy nie chcialabym cie poznac i zaluje, ze nie ma tu opcji zablokowania, zebym nie musiala trafiac na twoje wpisy.
Ze wzajemnością, ja również nie.
Wiesz, ja szanuje argumenty, a co za tym idzie, wszystkie emocjonalne wycieczki wrzucam do kosza na śmieci.

W ramach dobroci dla Calego Swiata, a tutaj dla Ciebie, dodam, ze retnu nie jest adminem sexforum.pl i w każdej chwili możesz wpisać go na listę niechcianych, czy jak ona się tam nazywa 😀
Ulżysz nie tylko sobie ale w jakiś sposób i mnie 😀
Zrób mi dobrze, ok?
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
napisałeś bardzo dużo niepotrzebnych słów, rozumiem że silisz się na zgryźliwość. szkoda, że zostałeś sebą zamiast dżentelmenem- szkoda tak dla świata, po prostu. współczuję, że musisz prosić obcych ludzi w sieci o zrobienie ci dobrze.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Cóż, frustratow, pieniaczy i fanatyków nie uprawiających seksu lub go nie lubiących tutaj tu nie brakuje. W dodatku sporo tu foliarzy. Mocno przereklamowane to miejsce. Kiedyś myślałem, że będzie tu ekscytująco, a ostatnio bywałem już tylko, żeby porozmawiać z okoye. W zasadzie odpadł ostatni argument, by tu jeszcze zaglądać.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
@stroiczek

Żegnam!
Pozdrawiam!
Chwała foliarstwu i większej liczbie trupów!
Niech żyje abstynencja i frustracja seksualna!
Na pohybel lewactwu i innym rasom, a szczególnie międzyrasowemu seksowi!
Chwała konserwatyzmowi i świętoszkowatej panice, która ma na celu stworzenie urojonego zagrożenia!

Pa!
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
napisałeś bardzo dużo niepotrzebnych słów, rozumiem że silisz się na zgryźliwość. szkoda, że zostałeś sebą zamiast dżentelmenem- szkoda tak dla świata, po prostu. współczuję, że musisz prosić obcych ludzi w sieci o zrobienie ci dobrze.
A jednak, mimo biadoleń, nie zastosowałeś się do moich wskazówek i nie wpisałeś mnie na listę ignorowanych.
W sieci kiepsko to o Tobie i Twoim nicku świadczy 😀

Nigdy nie bylem i nie będę jakimś tam dżentelmenem, bo i z urodzenia jestem polakiem, a takim jak ja cale wieki do angielskiej kultury, i to bez jaj!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry