• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja kobieta

Kobieta

Monika77

Cichy Podglądacz
Hejo opowiedzcie o masturbacji w miejscach prywatnych ja dziś robiłam to na lotnisku w wspólnej łazience w kabinie do samego finiszu aż nagle jakiś pan zapukał miałam ochotę go zaprosić i dać mu z spustem we mnie napalona jestem mega cipeczka mokra
 
Mężczyzna

KrzywyPen

Cichy Podglądacz
Raz zdarzyło mi się masturbować w szkolnej toalecie i zostałem przyłapany przez nauczyciela. Myślałem że bedzie przerąbane ale nawet pozwolił skończyć powiedział że mogę się masturbować a on bedzie patrzył. To było dziwne.
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Hejo opowiedzcie o masturbacji w miejscach prywatnych ja dziś robiłam to na lotnisku w wspólnej łazience w kabinie do samego finiszu aż nagle jakiś pan zapukał miałam ochotę go zaprosić i dać mu z spustem we mnie napalona jestem mega cipeczka mokra
Szkoda że nie trafiam takich dziewczyn jak do toalety idę :3
 
Mężczyzna

Lukasz198555

Cichy Podglądacz
Hejo opowiedzcie o masturbacji w miejscach prywatnych ja dziś robiłam to na lotnisku w wspólnej łazience w kabinie do samego finiszu aż nagle jakiś pan zapukał miałam ochotę go zaprosić i dać mu z spustem we mnie napalona jestem mega cipeczka mokra
Haha. Ja wczoraj również się masturbowałem na lotnisku😉 Szkoda, że człowiek nie wie co tam u innych w głowach siedzi, może jakaś fajna dziewczyna by mi pomogła 😎. A tak dzieci zostały spuszczone w toalecie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry