• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż nagim ciałem

zlotarybka

Cichy Podglądacz
cos pieknego, ostatnio spróbowałam i jest super, olejek do masazu o odpowiednim zapachu rozgrzane cialami - wow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cichawoda

Cichy Podglądacz
Ja z chłopakiem ostatnio próbowaliśmy masażu erotycznego. Było naprawdę nieziemsko. :D Na taki masaż udaliśmy się i przez 1 godzinę nie dość że się odprężyliśmy, to jeszcze nasze ciała zostały tak pobudzone że aż łał!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobieta

Mia97

Cichy Podglądacz
My również testowaliśmy masaż nuru ;) jest po prostu MEGA, ktoś ma jeszcze jakieś sprawdzone żele, oliwki albo coś innego do masażu?
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
A to nie przypadkiem przez ten masaż można się zarazić chorobami wenerycznymi?
Wenerycznymi można, ale to nie problem, bo dziś są łatwe do wyleczenia.
Łatwiej złapać WZW typu C lub HPV. Pierwszy powoduje marskość wątroby, a drugi nowotwory.
 
Mężczyzna

GokanS

Cichy Podglądacz
Ja z chłopakiem ostatnio próbowaliśmy masażu erotycznego. Było naprawdę nieziemsko. :D Na taki masaż udaliśmy się i przez 1 godzinę nie dość że się odprężyliśmy, to jeszcze nasze ciała zostały tak pobudzone że aż łał!
Mozesz napisać gdzie to było? Czy masaż odbywa się we dwoje? Czy kobietę masuje mężczyzna a mężczyznę kobieta?
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Ja nigdy nie miałem takiego masażu całym naoliwionym kobiecym ciałem, ale z tego co widziałem w Internecie to wydaje się mega podniecające i muszę kiedyś kupić sobie ten nuru żel i przekonać partnerkę do tego :p.

Macie jakieś rady na to jak przygotować "teren" do takiej zabawy? No bo tak po prostu na łóżku to trochę ciężko, bo wszystko będzie nieziemsko mokre i lepkie po tym, a przecież po takiej zabawie miło by było się umyć i wpakować do suchego wyrka ;].

Nie wiem, zrzucić z łóżka kołdrę i poduszki, a na łóżku rozłożyć jakąś folię. Nie zepsuje to klimatu? :| Na filmach w Internecie to zawsze mają jakieś materace do takiej zabawy, ale nie każdy ma, jakieś pomysły? :)
Ja mam dobry wydaje mi się sposób zabierz partnerkę na taki masażyk, napewno sama marzy o takim tylko ci nie mówi a takie masaże robią również w parach a łóżko wasze wtedy będzie suche i pachnące a wieczorem będziecie tak na siebie po masażu napaleni że wam sprężyny w łóżku wystrzelą 😋
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Fireman Masaż nuru, nagim cialem Kamasutra 12
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 0
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0
H Masaż prostaty Masturbacja 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry