• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

masaż erotyczny Nuri Nuri - może dziwne pytanie ale chcę poznać odpowiedź

Mężczyzna

Krzysiek4815

Cichy Podglądacz
Byłem już na kilku masażach erotycznych tego typu. Jest to typowo masaż erotyczny i raczej mogę tak zrobić. Ale czasem po prostu zbyt dużo się zastanawiam i nie wiem jak masażystka będzie mogła na to zareagować.
Chcę wiedzieć czy oczekując na masażystkę mogę zdjąć sobie napletek i odsłonić żołędzia i żeby mój penis był już nieco nabrzmiały.?
Chyba nie powinno być z tym problemu. Jak Wy to widzicie ?
 
Mężczyzna

Wojtus92

Cichy Podglądacz
Jako dyplomowany masażysta, wypowiem się z perspektywy mężczyzny i opowiedzieć mogę o kilku sytuacjach gdy to kobiety doprowadzały do większych chęci podczas masażu 😇
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ile jeszcze założysz tematów "jak zareaguje masażystka jeśli...".
Już Ci pisałem - skąd mamy wiedzieć jak zareaguje? Możesz sobie robić co chcesz, nie przekrocz granicy dobrego smaku i kultury i zakładaj na kutasa co chcesz i rób z nim co chcesz. Nie idziesz na herbatę do babci tylko na masaż erotyczny. No chyba, że babcia robi masaż :p
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Ciekawe czy Pan Krzysztof ma żonę. Facetów zajętych i żonatych powinno się wyganiać z takich miejsc. Stop męskiemu kurestwu i zdradzaniu przez facetów 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry