• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż dla kobiet

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dzień dobry, mam 25 lat i pochodzę z Warszawy. Zapraszam Was Panie na masaż górnych części ciała klatki piersiowej, barków, karku i głowy. Jest to masaż relaksujący, odprężający oraz poprawiający krążenie. Zabieg ten jest bardzo zaawansowany technicznie co za tym idzie jest też długi, sam masaż trwa około 90 minut(jest dość drogi i ekskluzywny). Do samego masażu posiadam stół mobilny, aczkolwiek można ten masaż wykonać na zwykłym łóżku byle materac był w miarę twardy.

Pewnie zastanawiacie się czy jest w tym jakiś haczyk, otóż nie możecie mieć założony do masażu biustonosz. Tyle tylko, że on powoduje napięcia i masuje się dużo ciężej.

Czy dotykam piersi? Nie, nie dotykam piersi, delikatnie mogę je dotknąć rozmasowując klatkę piersiową. Co lepsze? Lepiej mieć ściągnięty stanik, powiem szczerze dużo więcej rozmasuję jeżeli będę miał dostęp do piersi, plus wiele napięć wywołanych przez ścisk będzie powodowało dyskomfort plus pozbycie się stresu(oj dotknie mi piersi, oj zahaczył stanik i już robią się napięcia, a po co? Przecież nie ukradnę Wam ich, a tylko pomogę.

Czy czegoś oczekuję w zamian? Nie, nie oczekuję niczego, ponieważ sam masaż daje mi dużo satysfakcji i jest to fajna czynność co nie zmienia faktu, że miła forma podziękowania(papierki, przyjemność, może prezent :D ) w moją stronę będzie zawsze z uśmiechem przyjęta.

Jaki przedział wiekowy +18 do ilu chcecie bo dorosłe kobiety mają tylko +18lat. :p Mężatki i związane Panie, nie ma problemu nie naruszę sfer erogennych także bez obaw w sprawach zdrad... . Otyłość jest tutaj największym problemem i proszę nie obrażajcie się bo nie ma o co po prostu nie da się wymasować bo same tkanki powięzi, mięśnie, ścięgna jest ich tyle że ciężko to wymasować wszystko, mogę to zrobić, ale po co jak efekt będzie słaby.

W sumie to takie moje pierwsze ogłoszenie czy się skusicie nie mam pojęcia robię to z ciekawości. Czemu to robię, bo mam trochę wolnego czasu, a czemu nie wykorzystać go na korzyści dla obu stron z pustego straconego czasu, też chcę trochę się otworzyć na ludzi szczególnie kobiety bo mam jakieś bariery chciałbym je przełamać.

Dziękuję i tak bardzo Wam, że przeczytaliście to do końca. Mój adres e-mail kontaktowy konik.koniaczek@interia.pl i tam proszę do mnie piszcie, tutaj postaram się zaglądać od czasu do czasu i odpowiadać.

Jeszcze jedno... :D Panowie jeżeli macie ochotę to też mogę go Wam zrobić "no problemo", ale tutaj tylko jedna forma podziękowania od Was. :D

Będzie mi miło jeśli dostanę jakieś zdjęcie przed normalne może być z jakąś datą czy coś, żeby nie było oszukaństwa z internetu.

PS mam mega olejek do masażu, włoski też będą natłuszczone więc tego dnia nie będziecie musieli ich myć, no i mam olejek z Lawendy, a jak ona pięknie pachnie...

Do usłyszonka i pozdrawiam ciepło.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Jakie masz doświadczenie w masażu? Jakieś kursy? Osoby niewprawione i nieznające chwytów i technik mogą zaszkodzić a nie pomóc. Nawet masaż relaksacyjny nieprawidłowo wykonany może zaszkodzić.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jakie masz doświadczenie w masażu? Jakieś kursy? Osoby niewprawione i nieznające chwytów i technik mogą zaszkodzić a nie pomóc. Nawet masaż relaksacyjny nieprawidłowo wykonany może zaszkodzić.
Styczność z masażami mam 4 letnie, a samą technikę stosuję od 2 lat. Tak, posiadam ukończone kursy oraz ten konkretny masaż będę używał w 100% nie wychodząc poza margines. Po rozmowie z osobą przed oraz po czy nawet w trakcie można też zapytać czy zwiększyć nacisk czy nie. Według mnie najlepiej po. Czy masaż może zaszkodzić, tak np. jak ktoś choruje (osób z chorobami skórnymi czy poważne zaziębienie oraz wady postawy) dwie pierwsze warto, abym wiedział sam nie chcę otrzymać choroby, trzecia jeśli to jest zwyrodnienie to muszę zostać poinformowany o jakiś wypadkach również bo zdrowie jest najważniejsze i np. zawartego w tej technice masażu karku będę musiał wykonać lżej czy częściowy masaż pleców. Czy masaż relaksujący może zaszkodzić? Po dziesiątkach poznanych mi masażystach, niestety, ale nie słyszałem, aby masaż relaksujący miał w jakimś stopniu uszkodzić drugą osobę, ba często odczuwalny ból po masażu i tutaj może pojawić się delikatny ból głowy (co jest naprawdę rzadkością może jedna osoba na 10000 poprzez zwiększenie ukrwienia i zmniejszenie napięć), który mija po niedługim czasie maksymalnie parę godzin. W 99,99% wszyscy byli zadowoleni, uśmiechnięci oraz na maksa odprężeni.

Pozdrawiam i miłego dnia. :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Styczność z masażami mam 4 letnie, a samą technikę stosuję od 2 lat. Tak, posiadam ukończone kursy oraz ten konkretny masaż będę używał w 100% nie wychodząc poza margines. Po rozmowie z osobą przed oraz po czy nawet w trakcie można też zapytać czy zwiększyć nacisk czy nie. Według mnie najlepiej po. Czy masaż może zaszkodzić, tak np. jak ktoś choruje (osób z chorobami skórnymi czy poważne zaziębienie oraz wady postawy) dwie pierwsze warto, abym wiedział sam nie chcę otrzymać choroby, trzecia jeśli to jest zwyrodnienie to muszę zostać poinformowany o jakiś wypadkach również bo zdrowie jest najważniejsze i np. zawartego w tej technice masażu karku będę musiał wykonać lżej czy częściowy masaż pleców. Czy masaż relaksujący może zaszkodzić? Po dziesiątkach poznanych mi masażystach, niestety, ale nie słyszałem, aby masaż relaksujący miał w jakimś stopniu uszkodzić drugą osobę, ba często odczuwalny ból po masażu i tutaj może pojawić się delikatny ból głowy (co jest naprawdę rzadkością może jedna osoba na 10000 poprzez zwiększenie ukrwienia i zmniejszenie napięć), który mija po niedługim czasie maksymalnie parę godzin. W 99,99% wszyscy byli zadowoleni, uśmiechnięci oraz na maksa odprężeni.

Pozdrawiam i miłego dnia. :)
Świetnie że wiesz co robić, jednak ja znam przypadki że może, jeśli np ktoś ma problemy naczyniowe a masażysta nie masuje w odpowiednim kierunku. No ale jak jesteś przeszkolony top super, na pewno ktoś skorzysta bo to ekstra sprawa. Moja żona sama się doprasza o min. dwa masaże tygodniowo i to całego ciała. Jest harówa ale jak sam napisałeś, sprawia mi to przyjemność tak samo jak jej.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Tak, ale często naczyniowe problemu to choroby z zaniedbania organizmu. No chyba, że chodzi o pękające naczynka wtedy można zrobić lżejszy masaż, ale to wszystko też właśnie ustala się przed masażem jaka cera itd.. Nic dziwnego, że lubi masaż jak można nie lubić samo głaskanie jest mega. :p
 
D

Deleted member 42063

Guest
To, że się zdejmuje stanik podczas masażu to całkowicie normalne. Też mamy środek pleców😉 ale kobiety, które nigdy jeszcze nie miały profesjonalnego masażu mogą o tym nie wiedzieć także rozumiem czemu o tym napisałeś i dobrze👍🏻
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dziękuję za aprobatę. :) Tak, profesjonalny masaż ma inne standardy i szczerze mówiąc znam parę historii gdzie masażysta był podejrzewany o wykorzystywanie nawet był atakowany podczas masażu... . Ale niestety zazdrość i brak profesjonalizmu trochę zszargał opinie.
W każdym razie zapraszam w moje dłonie. :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hello. Trochę byłem nieaktywny lecz spokojnie masaże cały czas prowadzę. Może ktoś z Was nie doszedł tak daleko w forum więc po prostu odświeżam. :)
Pozdrawiam
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry