• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mały penis

Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
Nawet bardzo mały ponieważ mój mały ma 7 cm kiedy szykuje się do roboty
:P

I powiedzcie panowie jak tutaj sprawić aby był bardziej okazały? Czy są jakieś sposoby czy zawsze trzeba będzie się liczyć z tym, że będzie się malutkim rycerzem?
 

tatarzyn

Nowicjusz
nie jestes sam mam tak samo i jak wiekszosc facetów jestesmy normalni myslalem kiedys nad powiekszeniem ponoż penilarge daja dobry rezultat ale sam nie brałem
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie widzę sensu w wydłużaniu penisa.
Widziałeś kiedyś dziewczynę zawiedzioną Twoim rozmiarem?
Ja kiedyś miałem niezły ubaw, gdy zobaczyłem zawód na twarzy dziewczyny, po opuszczeniu przez nią moich gaci. 😁
 

rozzz

Seks Praktykant
Heh niezłe porównanie :p Ale z drugiej strony faktycznie za bardzo nie da się powojować z taką wielkością . Polecam popracować trochę nad techniką bo bardziej liczy się umiejętność bzykania a dziewczynę mozna zaspokoić na wiele sposobów.
Cwiczenia raczej nie pomagają. Operacja jest ryzykowna tak wiec nie polecam. Sam jestem obecnie po kuracji tabletkami Penilarge. U mnie powiekszenie bylo 3 cm po 3 miesiacach tyle, ze sam startowalem nie z 7 cm ale z 10 cm...
 
Mężczyzna

mbor

Cichy Podglądacz
A te tabletki to rzeczywiście coś pomagają? W sensie ile Ci go przybyło?
Ile ogólnie kosztują te tabletki i gdzie można sprawdzić ich skład? Chciałbym je po prostu sprawdzić
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Znam ten środek. Fajne jest w nim to, że po tej kilkunastotygodniowej kuracji nie trzeba go dalej zażywać, aby efekt utrzymał się na dłużej.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry