• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Luźny seks wśród przyjaciół… mieliście okazję? Praktykujecie?

Mężczyzna

BolekLolek

Cichy Podglądacz
Cześć.

Ciekawi mnie czy są tutaj pary (dorosłe, stateczne, zdrowe na ciele i umyśle :) które wymieniają się partnerami ze swoimi przyjaciółmi? Tak legalnie i normalnie😉

Jak uważacie, czy?

Jak jesteśmy ze znajomymi na wakacjach(dajmy na to Grecja) jest piękną słoneczna pogoda, dzieci w najlepsze bawią się w basenie, zjeżdżalniach i wcale nie są nami zainteresowane, a my w tym czasie leżymy we czwórkę na leżakach popijając Mohito, i nagle padają żarty…
Mocno sekscistowskie, poczym losujemy między sobą, kto idzie się ostro bzykac do hotelu, oczywiście druga para w tym czasie ma baczne oko na dzieciaki i żartuje dalej w wiadomym stylu. Tak dla jasności:
Wygrana para czyli np kumpel i moja żona idą… przegrana, czyli ja i żona kumpla zostaje. Potem oczywiście jest zmiana😎 dodam że ze względu na dzieciaki na wakacjach nie
Mamy jak rżnąć się w czwórkę. Co innego w domu😉

Wracając do meritum… czy to waszym zdaniem porąbane? Czy możne fajne i podniecające? 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry