• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie

Mężczyzna

Maciekqaz90

Cichy Podglądacz
Hejka
Mam takie pytanie do was wszystkim, jak i co myślicie o zlizywaniu swojej spermy po finale na brzuszek , piersi, cipkę? Drugie pytanie to co myślicie o namiętnym pocałunku ze spermą w ustach ?
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Wszystko kwestią gustu. Jedni są zachwycenie. A inni nie. Proste.
Ja wiele.razy malowałem własną spermę po samoróbce 😉 ale też bardzo często zlizywałem z ciała kobiety, wyssałem z cipki, i całowałem się namiętnie czując jak przepływa z ust do ust
 
Mężczyzna

Maciekqaz90

Cichy Podglądacz
Wszystko kwestią gustu. Jedni są zachwycenie. A inni nie. Proste.
Ja wiele.razy malowałem własną spermę po samoróbce 😉 ale też bardzo często zlizywałem z ciała kobiety, wyssałem z cipki, i całowałem się namiętnie czując jak przepływa z ust do ust
A jak np pierwszy raz zlizywałeś swoją spermę to pytałeś się o zdanie Pani czy po prostu tak z zaskoczenia to zrobiłeś ?:)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
A jak np pierwszy raz zlizywałeś swoją spermę to pytałeś się o zdanie Pani czy po prostu tak z zaskoczenia to zrobiłeś ?:)
Wcześniej rozmawialiśmy i w trakcie takich tematów dotyczących sexu jakoś ten temat się pojawił. Następnie przyznałem się że już smakowalem własną spermę po zakończeniu onanizmu.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Taki temat już był.
Czy naprawdę nikt ze "świeżaków" tutaj nie potrafi używać opcji "Szukaj"?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry