• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie mokrej cipki

Mężczyzna

rafal69

Cichy Podglądacz
Mam takie marzenie aby zrobić minete kobiecie , która ma ogromną ilość soczków z cipki, tyle żeby mnie topiło w nich. Czy ktoś też ma takie marzenia? A może ktoś już ma takie doświadczenie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Mam takie marzenie aby zrobić minete kobiecie , która ma ogromną ilość soczków z cipki, tyle żeby mnie topiło w nich. Czy ktoś też ma takie marzenia? A może ktoś już ma takie doświadczenie.
Jeżeli dobrze zrobisz minetkę to jest duża szansa, że tak właśnie będzie. Ja uwielbiam lizać cipkę, która jest na maksa mokra, a najlepiej gdy kobieta siada mi na twarzy i soczki ciekną mi po niej. Coś wspaniałego 💦💦😋😍
 
Mężczyzna

WielkiChlop

Cichy Podglądacz
Dla mnie to jakaś abstrakcja o czym mówicie :D
Wytrysk podczas minety to chyba z filmów.
A duża wilgotność to często ślina .

Nie że jestem sceptyczny, ale nie spotkałem się z czymś takim
 
Mężczyzna

xD_Dx

Cichy Podglądacz
Dla mnie to jakaś abstrakcja o czym mówicie :D
Wytrysk podczas minety to chyba z filmów.
A duża wilgotność to często ślina .

Nie że jestem sceptyczny, ale nie spotkałem się z czymś takim
To, że się nie spotkałeś nie znaczy że nie ma takich. Moja partnerka zarówno tryska podczas zabaw samej jak i przy minetce czy penetracji.

Tutaj jest duża zasługa jednak kobiety bo to ona musi się nauczyć tryskać i fakt nie zawsze wygląda to jak na filmach ale zdecydowanie jest 😉 bo jak wytłumaczysz wytrysk podczas masturbacji 😜

I powiem Ci, że ślina to zupełnie inna bajka 🙃 to się czuje
 
Mężczyzna

Mickymouse

Seks Praktykant
To, że się nie spotkałeś nie znaczy że nie ma takich. Moja partnerka zarówno tryska podczas zabaw samej jak i przy minetce czy penetracji.

Tutaj jest duża zasługa jednak kobiety bo to ona musi się nauczyć tryskać i fakt nie zawsze wygląda to jak na filmach ale zdecydowanie jest 😉 bo jak wytłumaczysz wytrysk podczas masturbacji 😜

I powiem Ci, że ślina to zupełnie inna bajka 🙃 to się czuje
Zdecydowanie takie panie istnieją i mnie to bardzo zawsze jaralo
Mimo iż one potrafiły czuć się skrępowane na zasadzie "zalałam ci łóżko" to mnie to mega jaralo i chętnie soczki przyjmowałem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Lizanie Seks 4
patiseba2504 Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań Seks 44
Rafcio211078 Lizanie Fetysze i perwersje 3
P Lizanie spermy z cipki zony po kochanku. Fetysze i perwersje 22
H Lizanie cipki - męskie sposoby Seks 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry