• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Leczenie operacyjne przedwczesnego wytrysku

Marcin77

Cichy Podglądacz
Wtam
Pierwszy moj post ale nie o aby reklamowac klinike tylko pochwalc sie ze w koncu mozna pozbyc sie skutecznie PW.
Calym latami "jechalem" na tabletkach,psikaczach,opozniaczach,kremach i innych wynalazkach.Odwiedzlem sporo lekarzy,znachorow i efekt byl jeden.
Leczenie farmakologiczne do skutku.pomoze lub nie.
Nigdy nie moglem zaznac spontanicznego seksu,tylko wszystko musialem planowac jakis czas wczesniej.

Znalazlem nowatorska metode leczenia,poddalem sie jej i....................ZALUJE!!!!:p!Zaluje ze nie zrobilem tego wczesniej bo jest tak jak byc powinno.:p

Niestety nikt w Polsce nie slyszal o tym zabiegu dlatego mialem do wyboru operacje w Holandii,Rosji lub na Ukrainie.Niedaleko i tanio.Wybralem Kijow.Polecialem na konsultacje.Lekarz powiedzial ze przecina kilka nerwow na czlonku odpowiedzialnych za polaczenie glowki penisa.Moj rosyjski nie jest za dobry ale tak mniej wiecej zrozumialem.
W srode mialem konsultacje.W czwartek musialem oddac krew i mocz do badania,sprawdzili ogolny stan zdrowia.Piatek zostawilem sobie na odpoczynek i zabawe.Sobota,dzien operacji.O 15 wywiad z anestezjologiem.Wszystko bylo wporzadku wiec musialem przygotowac sie do operacji ktora miala byc o 16.Dostalem pokoj(tv,wifi,klimatyzacja),ubranko i na sale operacyjna.Znieczulenie(do wyboru) miejscowe w kregoslup,50,60 minut patrzenia w sufit i po wszystkim.:confused:Penis zabandazowany,nic nie widac.:confused:
Po kilku godzinach odzyskalem czucie w nogach(glupie uczucie) i dostalem kolacje.Na drugi dzien sniadanko o 7.:)O 9 przyszedl lekarz ktory mnie operowal,usunal opatrunek,powiedzial ze wszystko ok,pokazal jak zmieniac opatrunki i wypad do domu.
W recepcji dostalem wypis,instrukcje kiedy sciagnac szwy.
Szwy usunalem po 9 dniach,bylem w szoku ze tak szybko wszystko sie zagoilo.:D

Pierwszy sex nie szybciej niz po miesiacu ale poczekalem z tym 6 tygodni. I nie jest zle:):):):):)Nie jest tak dlugo jak po tabletkach i innych wzmacniaczach ale moja partnerka dochodzi i to jest dla mnie najwazniejsze.
Goraco wszytkim polecam zabieg.
Macie pytania?Odpowiem
 
B

Basia

Guest
czy lekarz przeprowadził wywiad że zabieg jest konieczny czy wywiad tylko do samego zabiegu ? bo troszkę przerażające jest Twoje stwierdzenie że rosyjski niekomunikatywny a jednak się zgodziłeś
Ile minęło od zabiegu ?
Jakie są przeciw wskazania i ewentualnie jakie mogą wyniknąć komplikacje ?
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Basia
czy lekarz przeprowadził wywiad że zabieg jest konieczny czy wywiad tylko do samego zabiegu ?

Jest to rozmowa z urologiem.Lekarz rowniez zaproponowal leczenie farmakologiczne ktore stosowalem przez wiele lat.
Jechalem tam z mysla o operacyjnym leczeniu i po pozytywnym przeprowadzeniu wywiadu zostalem zakwalifikowany.

bo troszkę przerażające jest Twoje stwierdzenie że rosyjski niekomunikatywny a jednak się zgodziłeś

Nie napisalem ze moj rosyjski jest niekomunikatywny tylko nie jest za dobry.Ostatni raz rosyjskim poslugiwalem sie okolo 15 lat temu.


Ile minęło od zabiegu ?
Zabieg mialem 10 sierpnia.Do dnia dzisiejszego wszystko jest wporzadku.

Jakie są przeciw wskazania i ewentualnie jakie mogą wyniknąć komplikacje ?
Przed zabiegiem mialem pobrana krew,zmierzone cisnienie,ekg,mocz,zabiegi u dentysty,przebyte operacje itd.
Jakie sa przeciwwskazania?Nie wiem,wszysko powie lekarz na konsultacji.
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Ja nie mialem zadnych.Po wywiadzie,badaniach i pytaniach zostalem zakwalifikowany do zabiegu.
Jesl sa jakies przeciwwskazania,lekarz poinformuje podczas wywiadu z pacjentem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry