• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

ławeczka

Katti

Nowicjusz
Jest wieczór. Park. Siedzisz na ławce. Idę zaczytana i siadam koło ciebie nic nie mówiąc. Zaczynam podniecać się lekturą. Moja dłoń gładzi szyję, dekolt, schodzi do piersi. Kątem oka widzę jak pożerasz mnie wzrokiem. Ściskam pierś i patrzę na ciebie. Chowam książkę i wstaję. Przechodząc niby przypadkiem muskam twoją nogę. Wiem że wstaniesz i pójdziesz za mną…
Idę w głąb parku tam gdzie nie ma latarni. Zatrzymuję się przy ciemnej ławce staję z tyłu opierając się o nią. Podchodzisz do mnie i dotykasz moje piersi. Czujesz jak są nabrzmiałe. Nie mówiąc nic rozpinam ci spodnie. Ty wkładasz mi rękę pod spódnicę i wiesz już że pod spodem nic nie mam. Podciągasz mi ją, gdy gładzę cię przez spodnie. Odwracasz mnie, ja się pochylam. Wchodzisz szybkim ruchem i zaczynasz mnie mocno pieprzyć.
Pieprząc mnie jedną ręką zaczynasz drażnić mi łechtaczkę. Czuję jak wbijasz się we mnie głęboko i proszę "mocniej"... Gdy to robisz drugą ręką zaczynasz powoli naciskać moją drugą dziurkę. Z moich ust wydobywa się westchnienie i czujesz jak się przed Tobą otwieram. Wkładasz palec głębiej i zaczynasz nim kręcić. Wiję się pod Tobą nie mogąc znieść tych pieszczot. Wkładasz drugi palec i nie przestajesz wciskać ich coraz głębiej i głębiej... Wiesz czego chcę, wiesz jak mnie rozpalić, chociaż wcale mnie nie znasz... Nagle wychodzisz ze mnie i szybkim ruchem wbijasz się w mój tyłek. Prawie tracę równowagę, nogi zaczynają mi drżeć i widzisz, że zaraz dojdę. Wbijasz się głębiej i mocniej ledwo utrzymujemy równowagę. W końcu najmocniejszym pchnięciem dochodzisz. Czuję jak zatracasz się we mnie, jak Twoja sperma wypełnia mnie całą. Kładziesz mi rękę na cipce i to wystarczy żeby mnie doprowadzić na sam szczyt rozkoszy i przyjemności. Krzyczę i zaczynam drżeć. Wychodzisz ze mnie, zapinasz spodnie. Na drżących nogach opuszczam spódnicę.
Odwracam się do Ciebie, patrzę Ci w oczy i mówię "dziękuję". Uśmiechasz się, całujesz lekko w usta i odchodzisz.
Oboje wiemy, że jutro o tej samej porze będę czekać przy tej samej ławce. Pytanie tylko czy Ty się pojawisz?
 
C

col. Greg

Guest
Jest jeszcze jasno, w parku nie ma nikogo. Widzę, że zaczytana siedzisz na ławce. Ubrana w letnią, krótka rozkloszowaną sukienkę założyłaś nogę na nogę.Co jakis czas pochylasz sie poprawiając rzemyk egipskich sandałków. Po chwili upewniwszy się, że nikogo nie ma, zmieniasz pozycję na wygodniejsza, unoszac jedną noge i opierając stopę na krawędzi ławeczki. Podchodzę gdy masz wzrok utkwiony w tekscie. Ja wtym momencie mam utkwiony w miejscu gdzie powinnas miec majteczki, ale ich nie masz! Podnosisz wzrok zaniepokojona, na sze oczy się spotykają. Mówisz z rozbrajajacym uśmiechem - Tak ciepło dzisiaj, czy mam się porawic myśląc o swej pozycji na ławce? Odpowiadam, że jeżeli pozwolisz mi zostac to nie. Jestes bardzo miły, zostan na troche i w nagrodę wysuwasz stope w moim kierunku. Caluje ją jak opetany bez należytego szacunku. Smiejesz sie serdecznie i mówisz, że jestem grzeczniejszy niz myslałas.Gestem poazujesz mi żebym uklakl. Wiem co mam robić.
Niniejsze dzielko popelniłem w hołdzie dla autorki :ławeczki"
 
Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Jest jeszcze jasno, w parku nie ma nikogo. Widzę, że zaczytana siedzisz na ławce. Ubrana w letnią, krótka rozkloszowaną sukienkę założyłaś nogę na nogę.Co jakis czas pochylasz sie poprawiając rzemyk egipskich sandałków. Po chwili upewniwszy się, że nikogo nie ma, zmieniasz pozycję na wygodniejsza, unoszac jedną noge i opierając stopę na krawędzi ławeczki. Podchodzę gdy masz wzrok utkwiony w tekscie. Ja wtym momencie mam utkwiony w miejscu gdzie powinnas miec majteczki, ale ich nie masz! Podnosisz wzrok zaniepokojona, na sze oczy się spotykają. Mówisz z rozbrajajacym uśmiechem - Tak ciepło dzisiaj, czy mam się porawic myśląc o swej pozycji na ławce? Odpowiadam, że jeżeli pozwolisz mi zostac to nie. Jestes bardzo miły, zostan na troche i w nagrodę wysuwasz stope w moim kierunku. Caluje ją jak opetany bez należytego szacunku. Smiejesz sie serdecznie i mówisz, że jestem grzeczniejszy niz myslałas.Gestem poazujesz mi żebym uklakl. Wiem co mam robić.
Niniejsze dzielko popelniłem w hołdzie dla autorki :ławeczki"
Dajesz radę
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry