• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kupię damską bieliznę i seksowne ciuchy przeznaczone do wyrzucenia

Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
zdjęcia

do obejrzenia buty i spódniczki.
w kwestii rajstop czy pończoch - mnóstwo przeróżnych. Bardzo cienkie 8-12 DEN, różne odcienie cielistych i czarnych z przeróżnymi wykończeniami na pupie. Matowe, półmatowe, lekki połysk. Tylko bardzo dobra jakość - Kunert, Hudson, Fiore, Falke, Calzedonia, Veneziana. 95% cieniuteńkie i gładkie. Zdjęcia na stronie :)
 

nieznany01

Nowicjusz
tak jak w temacie. kupię damską bieliznę i seksowne ciuchy, które zamierzacie wyrzucic na śmietnik, wyrzucić do kontenera pck, jakaś akcje recyklingową albo dać na szmatki. strasznie mnie to podnieca,jak wiem że seksowne ciuchy mają zostać wyrzucone albo zniszczone. jakby były bezpośrednio po noszeniu albo pieszczotach byłoby jeszcze milej. chętnie zgarniałbym ciuszki porzucone gdzieś na mieście np. przy koszu, w parku pod lawka, przy kontenerze pck albo bezpośrednio od dziewczyny albo do paczkomatu. mam słabość do nocnych koszulek, kusych nocnych komplecikow do spanie, topow, t-shirtow, sukienek, stanikow, majtek i strojów kapielowych. materiały satyna, poliester, bawelna i gladkie przeswitujace. zapraszam do kontaktu.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Posiadam bardzo duży pakiet który uszczęśliwi chyba każdego. Magiczna reklamówka z Biedronki zawiera ok. 90 par cudów.
- rajstopy cieliste, ecru, jasne, grafit, czekoladowe, szare, czarne - wszystkie 6-15den, niektóre z oczkami na jednej nodze, niektóre zupełnie nowe. Bez wzmocnień na paluszkach, najczęściej wykończenie T-band lub koronka. Rajstopy markowe Fiore, Kunert, Falke, bardzo cienkie gatty, Golden Lady, Adrian.
- pas do pończoch czarny i pończochy cieliste i czarne ze szwem
- pończochy samonośne - chyba 4 pary, czarne, cieliste
-rajstopy z wzorkami - 2xbiałe, 3xczarne (serduszka, kwiatki)
- rajstopy ze szwem jasne z czarnym szwem
- pończochy kabaretki - małe oczko, nietypowy splot, zamiast koronki latexik.

wszystkie rajstopy noszone, niektóre z lecącymi oczkami, inne bez oczek. Wydaje mi się że tych co mają jakieś subtelne lecące oczko jest jakieś 35-40%
Nabywcę wyposaże w pakiet startowy: koronkowe strongi i czarna mini błyszcząca.
Rozmiar 3. Waga: pół kilo na bank :)

 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry