• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korek analny a bezpieczeństwo

Kobieta

x_neko

Cichy Podglądacz
Hej!
Mam trochę pytań do doświadczonych w temacie. Jakieś 2 lata temu kupiłam metalowy korek o średnicy około 3.5 cm. Problem w tym, że używam go kilka dni a potem zaczynam mieć obawy, że coś się stanie ze zwieraczem lub będą inne nieprzyjemne konsekwencje przez co później nie noszę go przez następne miesiące i tak w kółko. Wokół tematu jest też bardzo dużo różnych mitów i zastanawiam się ile z nich to faktycznie prawda. W jaki sposób można nosić korek aby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne i żeby nie doszło do żadnych nieprzyjemnych konsekwencji? Czego unikać? Czy są jakieś długotrwałe konsekwencje częstego noszenia? Opiszcie swoje doświadczenia nie ukrywając żadnych nieprzyjemnych rzeczy jeśli takie wystąpiły. Na ten moment nie planuję uprawiać seksu analnego więc nie zależy mi też na rozciągnięciu odbytu a wręcz przeciwnie. Korek noszę gdy wychodzę na spacery w miejsca gdzie nie ma ludzi i samo przesuwanie się korka w górę i w dół z każdym krokiem powoduje u mnie dużą przyjemność. Teraz po kilku miesiącach znowu planuję do tego wrócić ale tym razem zamierzam kupić nowy korek, tym razem o średnicy 4.2 cm, bo ten 3.5 wchodzi już bez żadnego problemu a jestem ciekawa jakie doznania będą gdy kupię ten większy. Do takiego stosowania lepszym i bezpieczeniejszym wyborem będzie silikonowy czy metalowy? Jaki lubrykant byłby najlepszy? Wcześniej używałam takiego na bazie wody.
 
Mężczyzna

DenisP

Cichy Podglądacz
Hej. Mogę powiedzieć moje obserwacje, spotykałem się dość długo z dziewczyną która lubiła korki i zabawki analne, używała dość dużych i nie miała absolutnie żadnych efektów ubocznych. Na co dzień taki 4.2 cm, chodziliśmy na spacery, do restauracji, czasami nawet kilka godzin w ciągu dnia, potem pupa szybko wracała do normy. Największe wkładała 7 cm średnicy, podniecał niezmiernie, ale chodziła z nim tylko po domu, za bardzo był widoczny przez ubrania żeby wyjść z nim na ulicę. Też nie robił problemów, pod względem użytkowania, pupa nie bolała i po godzinie była na nowo ciasna. Nie wiem czy wiek majakieś znaczenie, moja ex miała trochę po 40stce.
 
Mężczyzna

fisting

Cichy Podglądacz
Hej!
Mam trochę pytań do doświadczonych w temacie. Jakieś 2 lata temu kupiłam metalowy korek o średnicy około 3.5 cm. Problem w tym, że używam go kilka dni a potem zaczynam mieć obawy, że coś się stanie ze zwieraczem lub będą inne nieprzyjemne konsekwencje przez co później nie noszę go przez następne miesiące i tak w kółko. Wokół tematu jest też bardzo dużo różnych mitów i zastanawiam się ile z nich to faktycznie prawda. W jaki sposób można nosić korek aby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne i żeby nie doszło do żadnych nieprzyjemnych konsekwencji? Czego unikać? Czy są jakieś długotrwałe konsekwencje częstego noszenia? Opiszcie swoje doświadczenia nie ukrywając żadnych nieprzyjemnych rzeczy jeśli takie wystąpiły. Na ten moment nie planuję uprawiać seksu analnego więc nie zależy mi też na rozciągnięciu odbytu a wręcz przeciwnie. Korek noszę gdy wychodzę na spacery w miejsca gdzie nie ma ludzi i samo przesuwanie się korka w górę i w dół z każdym krokiem powoduje u mnie dużą przyjemność. Teraz po kilku miesiącach znowu planuję do tego wrócić ale tym razem zamierzam kupić nowy korek, tym razem o średnicy 4.2 cm, bo ten 3.5 wchodzi już bez żadnego problemu a jestem ciekawa jakie doznania będą gdy kupię ten większy. Do takiego stosowania lepszym i bezpieczeniejszym wyborem będzie silikonowy czy metalowy? Jaki lubrykant byłby najlepszy? Wcześniej używałam takiego na bazie wody.
Cześć ja sobie wkładam bakłażana dosyć grubego i też z nim sobie spaceruje tak jak mówisz podczas chodzenia prezesowa się on w środku że można dostać orgazmu .Ale spoko zwieracze potem wracają na swoje miejsce i ogólnie jest Ok
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Hej!
Mam trochę pytań do doświadczonych w temacie. Jakieś 2 lata temu kupiłam metalowy korek o średnicy około 3.5 cm. Problem w tym, że używam go kilka dni a potem zaczynam mieć obawy, że coś się stanie ze zwieraczem lub będą inne nieprzyjemne konsekwencje przez co później nie noszę go przez następne miesiące i tak w kółko. Wokół tematu jest też bardzo dużo różnych mitów i zastanawiam się ile z nich to faktycznie prawda. W jaki sposób można nosić korek aby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne i żeby nie doszło do żadnych nieprzyjemnych konsekwencji? Czego unikać? Czy są jakieś długotrwałe konsekwencje częstego noszenia? Opiszcie swoje doświadczenia nie ukrywając żadnych nieprzyjemnych rzeczy jeśli takie wystąpiły. Na ten moment nie planuję uprawiać seksu analnego więc nie zależy mi też na rozciągnięciu odbytu a wręcz przeciwnie. Korek noszę gdy wychodzę na spacery w miejsca gdzie nie ma ludzi i samo przesuwanie się korka w górę i w dół z każdym krokiem powoduje u mnie dużą przyjemność. Teraz po kilku miesiącach znowu planuję do tego wrócić ale tym razem zamierzam kupić nowy korek, tym razem o średnicy 4.2 cm, bo ten 3.5 wchodzi już bez żadnego problemu a jestem ciekawa jakie doznania będą gdy kupię ten większy. Do takiego stosowania lepszym i bezpieczeniejszym wyborem będzie silikonowy czy metalowy? Jaki lubrykant byłby najlepszy? Wcześniej używałam takiego na bazie wody.
Witam
Koreczek analny używam codziennie od dłuższego czasu 3,5 cm. Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Pupka ciasna jeśli o to chodzi 😊
 
Mężczyzna

highboots

Cichy Podglądacz
Używam korków analnych,co prawda nie codziennie,ale za to dużych.Mój ulubiony to 7cm średnicy, Po nawet dłuższej przerwie po kilku ruchach wchodzi,i przyznam się nie mam zadnych probklemów ze zwieraczem. le muszę ostrzec,że po jakimś czasie chce sie próbować coraz większych zabawek,to wciaga.
 
Kobieta

x_neko

Cichy Podglądacz
7cm? Nie ma opcji. Gdy tylko przyjdzie mi do głowy zakup czegoś tak wielkiego to chyba od razu wyrzucę wszystkie zabawki jakie kupiłam, bo tak daleko to nie chcę w to iść :D
Szczególnie że w tym przypadku facet ze zwykłym sprzętem by mnie nie zadowolił :D
Bakłażan? Niekoniecznie, wolę używać tylko zabawek do tego przystosowanych, bo nawet gdy robiłam to palcami to było to bardzo nieprzyjemne przez uczucie przecinania paznokciami.
Ale patrząc na wasze doświadczenia to myślę że bez problemu mogę kupić ten 4.2 i nosić od czasu do czasu skoro nic się nie dzieje nawet jeśli nosicie codziennie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
7cm? Nie ma opcji. Gdy tylko przyjdzie mi do głowy zakup czegoś tak wielkiego to chyba od razu wyrzucę wszystkie zabawki jakie kupiłam, bo tak daleko to nie chcę w to iść :D
Szczególnie że w tym przypadku facet ze zwykłym sprzętem by mnie nie zadowolił :D
Bakłażan? Niekoniecznie, wolę używać tylko zabawek do tego przystosowanych, bo nawet gdy robiłam to palcami to było to bardzo nieprzyjemne przez uczucie przecinania paznokciami.
Ale patrząc na wasze doświadczenia to myślę że bez problemu mogę kupić ten 4.2 i nosić od czasu do czasu skoro nic się nie dzieje nawet jeśli nosicie codziennie.
Też noszę czasami koreczek i mam podobny jak Twój, metalowy ok 3cm. Czasami wydaje mi się, że mógłby być troszkę większy aby przy dłuższym noszeniu lepiej czuć go w sobie. Nie zależy mi na tym, aby był jakiś wielki i aby bić jakieś rekordy. Podniecająca jest dla mnie sama świadomość, że mam go w sobie i to często w miejscu publicznym ☺️
Ale muszę przyznać, że ten metalowy po dłuższym noszeniu trochę uwiera i następnym razem wybiorę coś innego. Jeżeli chodzi o problemy ze zwieraczem, to myślę, że nie ma się czego obawiać, szczególnie jeżeli korek nie jest zbyt duży. Zwieracz przecież rozciąga się bardziej tylko podczas wkładania i wyjmowania koreczka 😉
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja mam taki silikonowy, zakończony jakby kotwicą, z dwiema wypustkami. W środku są metalowe kulki które się ruszają podczas chodzenia co wzmaga odczucia. Czasem mam go w sobie dłuższy czas podczas zakupów. Przyjemne i podniecające uczucie.
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
A ja kiedys jak kupiłem, to stwierdziłem, że wkładam i idę na zakupy. Cały czas miałem wrażenie, że ludzie widzą przez ciuchy że mam "obcego" w sobie :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry