• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kontrola drogowa

Mężczyzna

Quba007

Cichy Podglądacz
Jestem policjantem na służbie, mogę być w patrolu jednoosobowym, zatrzymuje do kontroli samochód, który jest prowadzony przez kobietę, na początku próbuje coś mieszać, tłumacząc się że nie ma dokumentów. Kontrola przebiegałaby rutynowo, chociaż mógłbym coś podejrzewać. Ma ona założona zwiewna sukienkę odkrywającą kawałek naprężonych posladkow.Przy kontroli osobistej musiałbym delikatnie jej uda, mój penis nagle stał się naprężony. Ona czując nie byłaby przychylna. Byłaby wręcz wulgarna, strasząc mnie konsekwencjami, dostrzegając jednocześnie moja erekcję, jednak mojemu bystremu oku nie umonalby fakt, że z pod stanika wystaje jej zawiniątko w postaci sreberka a w środku susz koloru zielonego zwanego marihuanenom. Temat skargi poszedł w zapomnienie, poprosiła mnie abym odpuścił, ale widząc mój wzrok, powiedziała, abym ponownie zrobił jej rewizje.
Resztę z uwagi na brak czasu dopisze później ...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Przy kontroli osobistej musiałbym delikatnie jej uda, mój penis nagle stał się naprężony

W tym przypadku, jako facet nie masz prawa do jakiekolwiek osobistej kontroli, ale fantazja jest calkim, calkiem... 🙂
 
Mężczyzna

Quba007

Cichy Podglądacz
Mylisz się, wskazanym jest aby kontrolę osobista przeprowadziła osoba o tej samej płci, jeżeli nie ma możliwości, to kto jest to znaczy ja w fantazji :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Kontrola nad wytryskiem Porady seksualne 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry