• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kręcą dojrzałe mężatki 48+ ?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Najgorsi są faceci, co taką zobaczą i "sam plastik, stara i brzydka, ale paszczur" a tak naprawdę jakby przyszło co do czego to chcieliby ale nie umieli.
Zgadzam się, że ta pani z urzędu ma plastikowe cycki (widziałem filmik z akcji, cycki nawet nie drgnęły...) ale wg mnie ciałko, figura kosztowały masę pracy. Podoba mi się.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Smutne i chore jest, że robią nagonkę na kobietę, że robi w czasie prywatnym legalne rzeczy. Nikogo to nie powinno obchodzić. Czy zaniedbuje przez to obowiązki w pracy? Nie sądzę. A jednak jest hejt. To niestety polska - pisownia celowa. 😥
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Smutne i chore jest, że robią nagonkę na kobietę, że robi w czasie prywatnym legalne rzeczy. Nikogo to nie powinno obchodzić. Czy zaniedbuje przez to obowiązki w pracy? Nie sądzę. A jednak jest hejt. To niestety polska - pisownia celowa. 😥
Ale rozumiesz, że robiła to w miejscu pracy, w urzędzie?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dorzuciłbym jeszcze Cate Blanchet do listy gorących kobiet po pięćdziesiątce.
Wyszedł właśnie trailer Borderlands, dla mnie babeczka petarda.
cate-blanchett-golden-globes-011023-8a779755648448579e3cdb1ce0913540.jpg
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Od kilku lat zauważam, że zwracają na mnie uwagę panie w okolicy 45/50 lat. Te małolatki pewno myślą że jestem dziaders albo boomer bo mam 40l. Nawet moja żona zwróciła na to uwagę, że tam jakaś kasjerka się gapiła. Małe szanse są na to że taka w miejscu publicznym będzie flirtować z nieznajomym, bo wstyd przecież. Nie oznacza to że one są mniej namiętne czy mniej sexowne. Zapominają biedaczki o swoim sexapilu. Ja bym im przypomniał 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry