• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta w dresach

Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Lubicie kobiety w dresach? Ubrane w spodnie dresowe, bluzę z kapturem, może być też w czapce z daszkiem, ogólnie na sportowo.
Oczywiście stosownie do okazji, a nie w tym sensie, że to jej jedyny strój w każdych okolicznościach ;)
Podobają wam się takie dziewczyny?
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Czy kobieta w dresie może być sexi? Oczywiścię, że tak :). Obecna stylówa sportowa jest mega fajna. Dresy potrafią uwypuklić kobiece wdzięki :). Często widzę sexi mamuśki, które mają młodą stylówe i wygląda to naprawdę efektownie. Oczywiście (będę brutalnie szczery), kobieta musi mieć też odpowiednią figurę :(.

Z resztą. są kobiety które będą wyglądać zjawiskowow w każdym stroju ;)
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Może powiem coś niepopularnego i nie koniecznie tylko w kontekście tego tematu, ale..... Sexi ubiór kobiety nie zawsze oznacza prześwitującą bieliznę, brak stanika, ultra krótką mini, itp. Nikiedy zupełnie zwyczajny ubiór sprawia, że kobieta wygląda jak milion dolarów - wiadomo, niektóre mają to coś naturalngeo w sobie, że praktycznie zawsze wyglądają ekstra i przykuwają uwagę. Inne z kolei muszą nieco więcej włożyć zaangażowania w swój wygląd :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Czy kobieta w dresie może być sexi? Oczywiścię, że tak :). Obecna stylówa sportowa jest mega fajna. Dresy potrafią uwypuklić kobiece wdzięki :). Często widzę sexi mamuśki, które mają młodą stylówe i wygląda to naprawdę efektownie. Oczywiście (będę brutalnie szczery), kobieta musi mieć też odpowiednią figurę :(.

Z resztą. są kobiety które będą wyglądać zjawiskowow w każdym stroju ;)
Na "Chaturbate" oglądałem niedawno kobietę, lat 37. siedziała na podlodze w samej bluzie od dresów i prowadziła konwersację - tylko.
Jej widok, specyficzna stonowana gestykulacja, usmiech, ruchy. W rezultacielaski wtykające sobie cos w cipy budziły niesmak;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Lubię taki strój a'la siłownia. Leginsy odsłaniające łydki,ewentualnie szorty zakrywające tylko pupę + do tego top odkrywający brzuszek. Obowiązkowo wtedy włosy związane w kiteczkę ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Bluza z kapturem w połączeniu ze spodniami dresowymi nie kojarzy mi się ze zbyt seksownym ani kobiecym strojem. O ile na rower czy wycieczkę w chaszcze albo prace w ogródku to bym zrozumiał, o tyle na inną okazję już niekoniecznie.
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
To prawda, że ładnej kobiecie we wszystkim będzie ładnie. Uważam, że sam dres dodaje takiego łobuziarskiego/luźnego stylu, który w konkretnych okolicznościach mnie np. kręci.
 
Kobieta

gvbiiysl

Cichy Podglądacz
Bardzo ladnie to wyglada jak i jest wygodne, uwielbiam pore letnia, gdy na tylku mam obcisle szory/spodenki 😁 jaki dobrze podkreślają dupke tak i idealnie eksponują odsloniete nózki 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry