• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

KOBIECY FETYSZ PLASTIKOWY PVC Z KOBIETA

Mężczyzna

Tomkotomko

Cichy Podglądacz
Dzień dobry wszystkim forumowiczom.Chcialbym się z wami podzielić z pewną kwestią .Jestem w związku z dziewczyna jest mloda ma 23 lata i ma pewien fetysz ma fetysz plastikowy Pvc lubi zakładać na nagie cialo przezroczyste transparentne płaszcze przeciwdeszczowe taki plastic jak i takie majtki pvc plastic przeźroczyste transparentne i spodnie do tego jeszcze rekawiczki vinylowe i folie na twarz . Lubi sie ze mna w tym kochac uprawiać seks jak i masturbowac w tym plastiku płaszczu przeciwdeszczowym Pvc przeźroczystym transparentnym majtkach jak i spodniach rękawiczkach co o tym sądzicie?
 

On1001

Erotoman
Ludzie mają różne dziwne fetysze, pytanie raczej co Ty o tym myślisz, czy przeszkadza Ci to w łóżku, czy dziewczyna chce uprawiać seks tylko tak, czy raczej traktuje to jako zabawę raz na jakiś czas. Ja np. zgodziłbym się raz za jakiś czas, jeśli sprawia jej to przyjemność to czemu nie. Ale nie wyobrażam sobie łóżkowych akcji tylko i wyłącznie w tym stroju. Ja to jednak jestem tradycjonalista, potrzebuje czasem normalnej bielizny u kobiety :p
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Fetysz jak fetysz ... skoro ją to podnieca i nie przeszkadza to w niczym nikomu... a tym bardziej partnerowi sexualnemu to niema w tym nic dziwnego :)
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Poza tym jeśli możesz jej sprawić przyjemność kochając się z nią w taki sposób to po co odmawiać jej tej przyjemności..
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry