• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kinga moja była szefowa

Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Przez okres 3 lat pracy w pewnej firmie nie było nawet minuty w ciągu dnia bym nie myślał o mojej szefowej i wyobrazania sobie jak mnie ujeżdża.. ale do rzeczy... kobieta+/- 41 lat,blond proste włosy za ramię najczęściej spięte w kucyk mmm wzrost ok.165 cm waga na oko 60kg figura cudowna. Ogólnie taka mała zgrabna ;) biust...maarzeenieee , jak na swoje lata to jędrny,naturalny i bez zwisów :) miseczka mocna C ..dupcia ekstra, jest za co złapać ale z umiarem i również jędrna..no i oczywiście charakter...jak na szefową przystało to typowa domina co jeszcze bardziej mnie kręciło.. nie raz mnie pytała czy kogoś mam na różne sposoby a z tego co jest oczywiste to ona ma męża oraz syna w wieku ok. 12/13 lat... każdego dnia miałem okazję by poslinic się na widok jej piersi które wyskakiwały z bluzki jakby też chciały tego co ja.. zawsze jak stawałem przed nią to ZAWSZE się zginała szukając czegoś w szufladzie dość długo a co za tym idzie miałem cudowny widok owych cudeniek... doskonale wiedziała że patrzę się bezczelnie i chyba ją to jaralo... kobieta dynamit cały czas mam jej fotki w telefonie by móc sobie popatrzeć. Na samą myśl o niej mam wzwód i soki :) chętnie bym poznał opinie innych osób na temat jej wyglądu
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Temat ciekawy,Mnie szczególnie bliski,widzę parę punktów wspólnych,będę zaglądał a i chętnie dowiem się czegoś więcej :)
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Temat ciekawy,Mnie szczególnie bliski,widzę parę punktów wspólnych,będę zaglądał a i chętnie dowiem się czegoś więcej :)
Pozdrawiam
Chyba konkurencji nie będziesz wspierał. A gdzie mój wysiłek w wspomaganiu budowania wizerunku Magdy!?
Ale żeby byc w temacie - będę się przyglądał tej Kindze, ciekawe co to za bestia:unsure:;)
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Temat ciekawy,Mnie szczególnie bliski,widzę parę punktów wspólnych,będę zaglądał a i chętnie dowiem się czegoś więcej :)
Pozdrawiam
Wiesz cały czas o niej fantazjuje bo serio jest boska i już nie raz się zastanawialem czy w łóżku jest jak ogień i nie ma hamulców czy też jest spokojna i uległa bo patrząc na to że przy jakiejkolwiek sprzeczce laska zaczynała mówić przez płacz a tak to cały czas była stanowcza i nieugięta...mega mnie to podniecało bo momentalnie miałem pare fantazji z nią związanych i zagadke jaka jest... ciało ma cudowne. Tyle razy już mnie korciło by się otrzeć o jej pupe moim penisem jak byliśmy sami w tej samej alejce ze szok. Dwa razy przypadkiem doszło do sytuacji jak kucała przedemna i stawałem jej przed twarzą ze wystarczyło tylko rozpiąć rozporek i by sie znalazł w ustach i nie odebrała tego źle, wręcz przeciwnie popatrzyła na mnie i się uśmiechnęła i później przez ok 2 tygodnie jej wzrok lądował na moim kroczu jak tylko byłem w pobliżu z tym jej zalotnym uśmiechem... normalnie najchętniej bym ją przytulił i rozebrał bez względu na miejsce
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Chyba konkurencji nie będziesz wspierał. A gdzie mój wysiłek w wspomaganiu budowania wizerunku Magdy!?
Ale żeby byc w temacie - będę się przyglądał tej Kindze, ciekawe co to za bestia:unsure:;)
Jako zdeklarowany Magdoholik będę wierny swojej bogini,ale chętnie poczytam to czym autor chce się z Nami podzielić :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
W łóżku może być różnie tzn. albo cały czas dominujący charakter jak w pracy,albo obrót o 180 stopni,osoby na stanowiskach tak mają. To,że mówi przez płacz to reakcja emocjonalna,moja Szefowa raczej przez krzyk :mad: Lubi podkreślać swoje walory? Tylko na Ciebie tak działa?
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
W łóżku może być różnie tzn. albo cały czas dominujący charakter jak w pracy,albo obrót o 180 stopni,osoby na stanowiskach tak mają. To,że mówi przez płacz to reakcja emocjonalna,moja Szefowa raczej przez krzyk :mad: Lubi podkreślać swoje walory? Tylko na Ciebie tak działa?
Z tym podkreślaniem walorów to tak pomiędzy ale zawsze jak byłem obok niej to szukała czegoś w biurku i miałem widok na dwa piekne melony, nawet udało się popatrzeć na jej soczyste dupsko jak miała luźniejsze spodnie bo niejednokrotnie się wypinala szukając czegoś na regale w alejce... ekstra widoki
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Żałuję że na wigili firmowej nie wypiła trochę więcej (jeszcze mnie namawiała na wino któreś z kolei) bo jakby tylko poszła do toalety to poszedłbym za nią, może akurat byśmy na siebie wpadli.. wtedy to była ubrana normalnie ale za to seksownie.. obcisłe czarne skórzane spodnie i do tego sweterek z guziczkami beżowy dość mocno podkreslający biust i nie za duże szpilki co mega podkreślało pupe..no normalnie seksapil aż kipiał
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Z tym podkreślaniem walorów to tak pomiędzy ale zawsze jak byłem obok niej to szukała czegoś w biurku i miałem widok na dwa piekne melony, nawet udało się popatrzeć na jej soczyste dupsko jak miała luźniejsze spodnie bo niejednokrotnie się wypinala szukając czegoś na regale w alejce... ekstra widoki
Z skąd Ja to znam ;) To co piszesz brzmi bardzo apetycznie,zwłaszcza te "melony". Schylanie się,wypinanie pupy,"latanie" po biurze,chyba nasze Szefowe mają ze Sobą wiele wspólnego :)
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Z skąd Ja to znam ;) To co piszesz brzmi bardzo apetycznie,zwłaszcza te "melony". Schylanie się,wypinanie pupy,"latanie" po biurze,chyba nasze Szefowe mają ze Sobą wiele wspólnego :)
Chyba ten sam temperament,na szczęście mam jej zdjecie z tej wigili więc wiesz
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
W takich sytuacjach jak impreza firmowa to dużo nie trzeba... starałbym się trafić tak w moment by spotkać się z nią w drzwiach oczywiście z podniesionym żaglem
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Szefowe stawiające "wszystko" do pionu to skarb ;)
Z wiadomych względów na Szefową bym się nie zamienił,ale też musiałeś mieć dobrze,nawet jeśli to była już Szefowa...
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Po jakimś czasie nie przejmowałem się czy widać że mi stoi czy jest dos nabrzmiałe w rozporku bo wiedziałem że to nic złego dla niej mimo tego że na bank widziała kątem oka
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Przynajmniej 2 razy dziennie 7 dni w tygodniu przez 3 lata jechałem i jade na ręcznym bo mam taką chcice na nią
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Po jakimś czasie nie przejmowałem się czy widać że mi stoi czy jest dos nabrzmiałe w rozporku bo wiedziałem że to nic złego dla niej mimo tego że na bank widziała kątem oka
Poniekąd,może,sprawiało jej to satysfakcję, U Mnie to niemożliwe,noszę luźny ubiór,ale nasz wzrok nie raz się spotkał ;)
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
No tak ale jak stała naprzeciw mnie i gadaliśmy to ciężko patrzeć na dupcie,za to jej cycuszki normalnie prezentowały się bosko jakby zaraz same miały wyskoczyć
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
No tak ale jak stała naprzeciw mnie i gadaliśmy to ciężko patrzeć na dupcie,za to jej cycuszki normalnie prezentowały się bosko jakby zaraz same miały wyskoczyć
Dlatego na pupę jest bezpieczniej choć nie wierzę,że o tym nie wie. Moja Szefowa nie ma tak imponującego biustu ale tyłeczek całkowicie to rekompensuje
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Eunuch Siurdal moja strasznie dziwna fantazja Fantazje erotyczne 5
X Moja sytuacja hetero/homo Seks 6
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 16
M Moja szwagierka mnie podrywa. Seks 68
T Moja P. Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry