• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kamerka z inną parą

OiO246

Cichy Podglądacz
Strasznie mam ochotę na wspólną zabawę przez kamerkę z inną parą. Moja dziewczyna nie mówi nic na ten temat, ale gdyby to było dobrze zorganizowane to raczej nie miałaby nic przeciwko temu. Raz już próbowaliśmy ale nie wyszło nic. Chciałbym żeby druga próba się udała a przede wszystkim odbyła :D niestety jeśli już znajdzie się ktoś kto szuka podobnych wrażeń, to z reguły są to osoby dużo starsze. Młodym jakoś brak jaj, albo szukamy nie tam gdzie trzeba
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Tak przy okazji chciałem zapytać. Próbowaliście czegoś takiego? Podobało się? I przede wszystkim, czy poszło to dalej niż tylko kamerka? ;)

Wczoraj podczas seksu mówiłem mojej, że chciałbym się nią pochwalić, pokazać komuś a najchętniej z kimś się nią podzielić. Wprost nie powiedziała, ale kręci ją ten temat jak cholera :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
U mnie problemem jest bardzo charakterystyczne mieszkanie, nie da się zrobić ujęcia na którym w zasadzie będę tylko ja. A znajomych mam sporo i ryzyko, że ktoś rozpozna może i małe ale jest.

Planuję przy jakimś wyjeździe do hotelu coś takiego zrobić, ale na razie przez Covida okazji nie za wiele.
 
Mężczyzna

Bruhliks

Cichy Podglądacz
Ja też chętnie bym tak spróbował. Nie doświadczyłem jeszcze takiej sytuacji. Spróbuje namówić do tego druga połówkę. Tylko jak już wcześniej zauważono, ciężko o zaufane osoby. Ale z drugiej strony, gdy się nie szuka to ciężko oczekiwać że samo nas coś znajdzie🙂
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Sex wymiana zdjec/pisanie/kamerka Masturbacja 0
karolina_10ch Live kamerka na portalach Poza tematem 1
D Kamerka lub wymiana zdjęć Ogłoszenia 0
K Sex kamerka Ogłoszenia 0
MlodyLoczek Kamerka Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry