• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jestem hetero ale...

antykonfident

Cichy Podglądacz
Zacznijmy od tego, że zdecydowanie uważam się za osobę hetero. Kobiety pociągają mnie swoją urodą i intelektem, a w przyszłości chciałbym założyć rodzinę...
...ale od jakiegoś czasu, coraz częściej zdarza mi się fantazjować o stosunkach z innymi facetami. Nie mówię tu o jakimś "ru*aniu się napalonych chłopców", tylko o zaciętej rywalizacji o to, kto komu sprawi większą przyjemność! Kilka lat temu, gdy jeszcze byłem szczawikiem, wraz ze znajomym postanowiliśmy się przekonać jakie to uczucie gdy ktoś robi ci loda. Nie muszę chyba mówić, że nam się spodobało, więc przez jakiś czas sobie dogadaliśmy. Potem były pierwsze dziewczyny, pierwsze razy i rozstania ale bez udziału chłopców. Jakiś czas później na wakacjach ze znajomymi, ziomek wspomniał, że nigdy nie był z dziewczyną w pozycji 69. Dla żartu rzuciłem, czy nie chce może najpierw spróbować z kimś doświadczonym i już wieczorem szukaliśmy lokum. Nigdy natomiast nie przeszła mi przez głowę myśl by związać się z innym mężczyzną. Bez wczuty, lecz z braterską miłością. Nie chodzi tu o gejowskie pożądanie, tylko o tytułową "pomocną dłoń" (lub coś więcej ^^). Nietypowi lecz prawdziwi przyjaciele, którzy badając nawzajem swe ciała i umysły, będą w stanie zaspokoić zarówno przyziemne potrzeby, jak również dalece idące fantazje i fetysze... No bo kto inny wie lepiej czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna jak nie on sam?! Czy są tu osoby, które choć w pewnym stopniu mają podobne podejście do sprawy? Czy ktoś wie dlaczego czasem mam tak wielką ochotę żeby komuś possać? Jak chcesz pogadać, napisz do mnie na GG - 68667226.
 

On1001

Erotoman
Słowo klucz to biseksualizm. Nie ma w tym nic dziwnego, wydaje mi się też, chociaż tutaj musiałby by się wypowiedzieć osoby bi, że można mieć potrzeby seksualne natury bi, a w sferze społeczno-rodzinnej być ukierunkowany wyłącznie ku płci przeciwnej.

Prawdę powiedziawszy odnoszę wrażenie, że należysz do tego typu osób którzy są bardzo wrażliwi na słowo gej i mimo stosunków homoseksualnych unikają tego słowa bojąc się rzekomego piętna zawartego w nim. Aczkolwiek faktycznie, jeśli współżyjesz z kobietami i czujesz się z tym dobrze to gej nie pasuje.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Ja mogę ze strony kobiecej powiedzieć ... Pewnie tutaj w sumie zaskoczenia nie będzie. Tak można być hetero a jednocześnie fantazjować i realizować te fantazje homo. Ciekawość nasza jest niczym nieograniczona skoro chcemy i mamy do tego okazję... W sumie to pytanie było do facetów...
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Bo to wszystko nie jest takie zero-jedynkowe jak się na początku wydaje. Nawet nie jest liniowe, od pełnego hetero przez bo do pełnego homo. Są różne sfery, różne sytuacje , które nas podniecają albo i nie. Ja jestem pewno bi, bo w szczęśliwym związku z kobietą, ze wspaniałym życiem erotycznym już od kilkunastu lat. Ale marzę o poczuciu penisa w ustach i tyłku. Mimo, że analw kobiecie mnie raczej odrzuca.

Tylu ilu ludzi tyle roBych seksualności. Nie ma w tym nic złego.
 

Valerie

Cichy Podglądacz
Czytałam ciekawy artykuł na ten temat. Wiele kobiet cierpi w takich związkach, jeśli ta opcja nazwijmy to gejowska jest wyparta. Według mnie jesteś zwyczajnie bi. Piszesz pięknie o tych doświadczaniach z mężczyznami, troszkę jak opowiadania fanowskie na temat różnych tworów popkultury. Także chciałabym poznać taką osobę jak Ty w realu, bo wydajesz się ciekawą osobą. Gdyby mi jakiś facet to powiedział, jakiś potencjalny partner uznałabym to za właśnie piękne, samoakceptujące etc.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry