• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak urozmaicić masturbację ze sztuczną pochwą?

Malini1895

Cichy Podglądacz
Myślę że opcji jest wiele ;)
Pierwsza myśl to namiętne posuwanie jej z różną intensywnością, na różnych głębokościach xx
Taka sztuczną cipka to idealna możliwość na trening tego jak bzykać dobrze kobietę.. Zmieniaj tempo, bzykaj na początku płytko a skończ np. gdy jesteś cały w środku i pompujesz jak najgłębiej.
Postaraj się, włącz kamerę i pokaż to na live :p
Na pewno spróbował bym w prezerwatywie. Być może invisible albo z wypustkami! Ta druga być może szczególnie przyjemna gdy dysponujesz dobrymi rozmiarami, odpowiednim gęstym nawilżeniem i przyleganiem ścianek szparki do trzonu..
Aż mnie poniosło, ale czasem mam wielką ochotę na właśnie sztuczną cipkę na wielogodzinne stymulacje i myślę że można to przeżyć niezapomnianie xx
Z pewnością skorzystał bym też z pompki do penisa i odpowiednio spompował dla intensywniejszego wrażenia :)
Taka pochwa jednak, tylko najlepszej jakości.. Taka jak używane do kroczy miłosnych lalek, mogłaby być bardzo spoko xx heh
Można pewnie wymyślić coś jeszcze, tym bardziej przy zabawie po stymulantach :p Do tego polecam używać takiej zabawki od święta, a kiedy już ochota sięgnie zenitu, rozkoszować się godzinami z taka zabawka hehe
 

Malini1895

Cichy Podglądacz
Posiadam przedmiot który czasem służy mi do tego i ładowanie w niego kutasa, jest bardzo specyficzne, wyjątkowe..
Jest to niepozorny, szklany wazonik, który idealnie pasuje pod moje wymiary. Jego wnętrze jest dość nie równe i idealnie potrafi uścisnąć heh..
Małym problemem jest słaba dyskrecja podczas mocnej zabawy.. Kutas intensywnie ładowany, pryka i chlipie bardzo hah xx
Wrażenia jednak warte są tego, żeby przygotować się w ustronne miejsce i oddać się niepozornemu, szklanemu otworowi rozkoszy.
Najlepiej po fecie gdy stan pozwala kontrolować to i nie dochodzić.. Przez kilka godzin dać ujeżdżać się z fantazją i zmysłowym ruchom, na zmianę wkładając w pompkę i pompować by ochłonąć..
Pompować optymalnie, bo jednak zbyt mocne i długie ciśnienie.. Daje takie wymiary, że zbyt mocno boli by do końca wejść..
Polecam :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry