• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak TO ;) robicie na jeźdzca?

Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Pytanie do kobiet: jak często wybieracie pozycję na jeźdzca i który jej wariant odpowiada wam najbardziej? Co "technicznie" sprawia wam trudności?
Pytanie do panów: lubicie kiedy przejmujemy kontrolę? Jakie ruchy sprawiają wam największą przyjemność?
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Pytanie do kobiet: jak często wybieracie pozycję na jeźdzca i który jej wariant odpowiada wam najbardziej? Co "technicznie" sprawia wam trudności?
Pytanie do panów: lubicie kiedy przejmujemy kontrolę? Jakie ruchy sprawiają wam największą przyjemność?
Ja uwielbiam ja jędrne pośladki kobiety uderzają o moje jądra i tą ciasność cipki i ciepełko. :love:
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Nowicjusz
Uwielbiam kiedy moja kobieta mnie dosiada, wspaniale jest widziec jej cialo kiedy tak intensywnie pracuje, przy pozycji przodem do mnie , oczywiscie dodatkowo moge piescic jej pieknie jedrne stojace piersi, obie wersje ujezdzania sa bardzo fajne i godne polecenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry