• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak powstrzymać przedwczesny wytrysk

Mężczyzna

crawm

Cichy Podglądacz
Pewnie zaraz mnie zjedziecie, ale co tam mam to w nosie. Może trafi się kilku którzy pomogą... Chodzi o to, że od niedawna jestem z fajną dupencją. Zaczęliśmy wiadomo co... i mój problem jest taki, że zanim jeszcze zacznę to już koniec ;/ wiecie co mam na myśli... trochę mnie to frustruje ;/
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Było już sporo tematów już na ten temat na forum.

Ja żeby przedłużyć seks, używam pierścienia erekcyjnego
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz
Było już sporo tematów już na ten temat na forum.

Ja żeby przedłużyć seks, używam pierścienia erekcyjnego
Możesz opisać czy działa? Jestem ciekaw co daje pierścień. Jaki masz? Nie dochodzisz za szybko? Erekcja jest większa?

Do autora postu: ja korzystałem z spreju study100. Jest dobry tylko trzeba kupić oryginał, po nim można dobrze ruchać ale nie przesadz bo nie dojdziesz 🤣
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Możesz opisać czy działa? Jestem ciekaw co daje pierścień. Jaki masz? Nie dochodzisz za szybko? Erekcja jest większa?
Ja ma tego od Durexa, w każdym Rossmannie do kupienia. Na pewno o jakieś 5-10 minut można dłużej, ogólnie zadowolony jestem.

A ten spray co polecasz, bez gumki można używać?
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz
Ja ma tego od Durexa, w każdym Rossmannie do kupienia. Na pewno o jakieś 5-10 minut można dłużej, ogólnie zadowolony jestem.

A ten spray co polecasz, bez gumki można używać?
Jasne, że można bez gumki używać. Tak 15 min przed seksem psikasz i znieczula go. Wtedy można mocno ruchać. Ja
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz

Tylko taki, każdy inaczej wyglądający to podróba, która nie działa. Już od dawna są polecane. Ja kupiłem chyba z 8 lat temu i czasem używam chociaż już nie ma takiej mocy. Teraz właśnie będę kupował nowy. Jak jest nowy To wystarczy 2 razy psiknać na grzyba i po 15 min już jest git. Grzyb znieczulony przez co można dłużej, oczywiście przyjemność też jest jak i orgazm. Po alkocholu nie polecam psikac, co prawda ruchalem mocno, szybko i długo jak nigdy ale nie dałem rady dojść, więc lipa. Normalnie to też kwestia podniecenia, ale zdecydowanie pomaga.
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz

Tylko taki, każdy inaczej wyglądający to podróba, która nie działa. Już od dawna są polecane. Ja kupiłem chyba z 8 lat temu i czasem używam chociaż już nie ma takiej mocy. Teraz właśnie będę kupował nowy. Jak jest nowy To wystarczy 2 razy psiknać na grzyba i po 15 min już jest git. Grzyb znieczulony przez co można dłużej, oczywiście przyjemność też jest jak i orgazm. Po alkocholu nie polecam psikac, co prawda ruchalem mocno, szybko i długo jak nigdy ale nie dałem rady dojść, więc lipa. Normalnie to też kwestia podniecenia, ale zdecydowanie pomaga.
Ale psikasz na główkę bez skóry, bezpośrednio ? Czy na skórę?
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Jasne, że można bez gumki używać. Tak 15 min przed seksem psikasz i znieczula go. Wtedy można mocno ruchać. Ja
Bez gumki chyba bez sensu używać środki znieczulające, przecież to musi znieczulać też partnerkę, nawet jak po 15 min niby się wchłania to i tak substancje będą się uwalniać i znieczulać partnerkę, chyba bym nie ryzykował jej wkurzenia po nie-dojściu.
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz
Bez gumki chyba bez sensu używać środki znieczulające, przecież to musi znieczulać też partnerkę, nawet jak po 15 min niby się wchłania to i tak substancje będą się uwalniać i znieczulać partnerkę, chyba bym nie ryzykował jej wkurzenia po nie-dojściu.
Nie zdążyło mi się. Partnerka zawsze dochodziła
 

rozzz

Seks Praktykant
Nic się nieprzejmuj pierwszy strzał jest na rozgrzewke, nie kończysz tylko jedziesz dalej,amunicji w magazynku napewno nie zabraknie. Narazie tyle napisze.
 
Mężczyzna

skars

Cichy Podglądacz
Polecam orgasm control lub inne tego typu żele czy preparaty. Rada jest jak najbardziej szczera.

Jest to żel, spray lub tabletki. Nakładasz na członka, czekasz kilka chwil i jedziesz. Jedziesz nawet 30 min i dłużej.
 
Mężczyzna

skars

Cichy Podglądacz
Orgasm control? Raczej nie chociaż mozesz poszukac. Najlepiej wpisz sobie w google to Ci wyskoczy cała seria w wielu sklepach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry