• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ja w zdefiniować Samca Alfa

Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Metroseksualny, spędzający w łazience więcej czasu niż kobieta i taki, który w kryzysowych sytuacjach, kiedy będzie trzeba obronić swoją partnerkę przed napaścią, będzie w stanie szybko i sprawnie.....
Wyjąć wizytówkę swojego prawnika i postraszyć napastnika z powództwa cywilnego 😉
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
To człowiek, który jest łowcą, patrzy tylko na swoje zachcianki, ofiara to ofiara, nie ma skrupułów wobec niej, zaznacza teren wokół siebie głównie szczekając najgłośniej w grupie, jakiekolwiek przejawy wywyzszania się innych osobników w jego obecności tłamsi agresją.

Tak bym opisał samca alfa
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Jestem wysoki, barczysty, umięśniony, ogolony na zero, często chodzę ubrany na czarno. Mam 200 % testosteronu, mocno kręcąmnie kobiety i czasem z nimi flirtuję (ale żony nie zdradzam), bywam agresywny, potrafię walnąć jeśli trzeba.

Jednocześnie często się wzruszam, piszę czasem wiersze, jestem wolontariuszem mopsu, bronię słabszych.

Czy jestem alfą?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jestem niski, o cienkich kościach, bez bardziej widocznych mięśni ramion, długowłosy, lubię kolorowe ubrania. Poza tym jestem mocno emocjonalny i łatwo mnie wzruszyć. Choć w kryzysowej sytuacji bym walczył - w obronie własnej lub czyjejś.

Czy jestem betą?

Gdyby ludzie żyli w stadach, to wtedy miałoby sens mówienie o samcach alfa w odniesieniu do człowieków. Jednak grupy społeczne to nie stada.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry