• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ja ona i jej siostra

Mężczyzna

12341234

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich,
Zawsze byłem staroświecki i nie uznawałem trójkątów czy poligamii, ale od jakiegoś czasu
chciałbym to zrobić z moją dziewczyną i jej siostrą, wiem, że bardzo podobam się jej siostrze i jest na mnie chętna, jakiś czas temu powiedziałem dziewczynie o tym, bo to uczucie jest zbyt silne, uznałem, że jesteśmy na takim etapie i tak się dobrze znamy, że mogę jej o tym powiedzieć ( robiliśmy różne rzeczy ),
nie zareagowała źle, tzn nie zgodziła się, ale myślę, że temat nie jest zamknięty, nawet nie chodzi o to, żeby miały sobie coś robić, ale pragnę je dwie w jednym łóżku, byłoby to coś niesamowitego i czuję, że by to pomogło w naszym związku ponieważ potrafiliśmy się rozejść bo czułem, że to nie to, że czegoś mi brakuje, ona jest na prawdę świetną i kochającą dziewczyną, ale czegoś mi brakowało, rozstaliśmy się, potem przypadkowo się spotkaliśmy, wtedy jej powiedziałem o swoich pragnieniach i dopóki czułem, że temat jest otwarty, zacząłem na nią inaczej patrzeć tzn rodziło się duże uczucie, na prawdę czułem się świetnie a moje serce dla niej rosło i mieliśmy często seks, wcześniej to było bardzo rzadko, nawet 1 na 3 tygodnie, potem powiedziała, że się nie zgadza i tym samym moje uczucie zaczęło wygasać, wiem, że to dziwne, jestem pewien, że gdybyśmy leżeli podpici w jednym łóżku to by to się stało, nie wiem co byłoby dalej, ale ja nawet mógłbym być z nimi dwiema, tak jakby były rozdzieloną jedną osobą, dziewczyna bardzo mnie kocha i sama powiedziała, że zrobi dla mnie wszystko a z koleji jej siostra tez ma na mnie chęć i jej się podobam, wiem to w 100%
Nigdy taki nie byłem a teraz czuję, że mogłbym z nimi być dwiema i byłoby to wspaniałe, dziewczyna zawszę pomaga siostrze, dużo jej daje i się dzieli, kupuje różne rzeczy i jeżdżą razem na wycieczki, może podzieli się i mną, bardzo lubię spędzać z nimi czas jak jesteśmy we trójkę, wypad na miasto, do klubu czy do restauracji, wiem, że to by się stało tylko musi być odpowiednia sytuacja, co o tym sądzicie?? Jak żyć??
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry