• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Harmonet

Mała Mi

Cichy Podglądacz
czy ktoś ma dokładne informacje na temat przyczyn wycofania ze sprzedarzy trzech serii harmonetu? Są różne wersje, jedni mówią "wycofali bo podobno nie działał", inni "bo był źle oznakowany. Teraz nie wiem czy stracic zaufanie do producenta Harmonetu, czy bez obaw stosować go dalej.
 

enigma

Cichy Podglądacz
mam dobra wiadomosc -harmonet jest przywrocony do produkcji.. wykupilam wczoraj recepte bez problemu.. pani aptekarka powiedziala, ze faktycznie byl wstrzymany ale zbadali sklad leku i wszystko jest wporzadku ;)
 

vampa

Cichy Podglądacz
Nie będę zakładać nowego tematu skoro mogę ten wykorzystać.
Otóż od czterech dni zaczełam brać Harmonet (są to moje piersze tabletki) i od dwóch dni mam potworne bóle jelit, tak jakbym nie mogła się wypróżnić, jednak wiem, że to nie prawda. Nigdy tak dotąd nie miałam, jedynie gdy chorowałam kiedyś na lamblie, ale ten bół rozwijał się inaczej. Czy w związku z tym powinnam od razu odłożyc tabletki, czy jednak brać je dalej patrząc czy ten ból to ich skutek czy jednak czegoś innego? I jesli przestane je brać dziś to dolegliwości kiedy powinny ustapic?
 

vampa

Cichy Podglądacz
Eh, tak fatalnie czułam się po tych tabletkach, że wyrzuciłam je w śmietnik i postanowiłam, że nigdy wiecej ich nie wezme. O wizycie u lekarza nie bylo mowy bo raz, że byłam jak roślinka, a dwa strasznie sie zraziłam do niego. Przepisując mi te tabletki spytal się tylko czy mam cukrzyce. Nie chce isc do innego lekarza ani brac innych tabletech bo za duzo sie wycierpialam przez te kilka dni i mam teraz wielki uraz, a istnieja inne metody antykoncepcji.
 

Mała Mi

Cichy Podglądacz
Ok, kto pyta nie błądzi... Zastanawia mnie jedno: zanim wzięłas pierwszą tabletkę, przeczytałaś może ulotkę informacyjną dołączoną do opakowania?
Wyraźnie jest napisane:
"W nastepujących przypadkach należy natychmiast odstawić:
[...]
- silny ból górnej części jamy brzusznej oraz powiększenie wątroby[...]"
 

vampa

Cichy Podglądacz
Czytałam ją wiecej razy niz to zalezane. Pytałam sie dlatego bo ten ból byl bardzo mocny i nie do zniesienia. Przedwczoraj tak mnie bolalo, że pojechalam na nocny dyżur i dali konska dawkę pyralginy w pośladek a i to nie pomoglo :/ Dzis troche mi lepiej, dostalam okres i mam nadzieje ze z jego koncem wszystko wroci do normy. Fakt faktem moj blad, że nie poszlam do prywatnego ginekologa, a tak pieniadze poszly w bloto, zabezpieczona nie jestem a i mam uraz na dłuuugi czas...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Tabletki harmonet Antykoncepcja 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry