• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gra erotyczna 3D - multiplayer

Mężczyzna

Rotdhar

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim!

Jest to mój pierwszy temat tutaj ale mam nadzieję, że w dobrym miejscu go dodaje i chociaż trochę kogoś tutaj zainteresuje. :)
Od razu dodam iż w grze znajduje się dużo osób różnej narodowości w tym z Polski również jak się dobrze trafi więc znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub translator wskazane :)

Chciałbym poruszyć tutaj temat gry erotycznej online na komputery PC, którą znalazłem dosyć niedawno. Może znajdzie się ktoś kto akurat gra albo ktoś kto tak samo jak ja pozna ją pierwszy raz. Mowa tutaj o grze "Meredian 3dxchat". Jest to darmowy odpowiednik gry o tytule "3dxchat". Gra jest w stu procentach darmowa i nie posiada żadnych mikropłatności więc portfel można schować :)
Gra działa na zasadzie podobnej jak The Sims. Pierwsze co spotykamy na drodze to rejestrację. Po niej przechodzimy do szczegółowego tworzenia postaci gdzie możemy zmieniać wszystko od wielkości biustu i tyłka, przez wzorek owłosienia, koloru paznokci u rąk i stóp, długość paznokci, tatuaże, wielkość umięśnienia aż po ubiór. Następnie zostajemy wrzuceni w środek 5 światów - jacht, klub nocny, klub rockowy, wyspa miłości, klub techno i plażę jak i również mamy do dyspozycji światy stworzone przez graczy typu BBC, Gangbang, Gloryhole itd ;) nie ma ograniczeń możemy sobie skakać po mapach do woli w zależności od tego co nam odpowiada. Możemy czatować z ludźmi, podrywać, tańczyć. No i najważniejsze... Uprawiać z nimi seks. Ta część gry jest bardzo rozbudowana, zawiera masę fajnych normalnych pozycji jak i analnych, oralnych gejowskich i lesbijskich :) Jest o czym pisać a nie chce was również zanudzić.

Dlatego jeśli kogoś to zainteresuje proszę o info na priv :) fajnie byłoby zebrać ekipę i bawić się wspólnie w tym wirtualnym świecie!

Dla chętnych żeby obeznac się z tematem poniżej linki do filmów i główna strona z której można pobrać grę. Gdyby były jakieś problemy przy pobraniu można napisać wyjaśnię jak to naprawić :)


Pobiore w domu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry