• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golenie nóg przez faceta

Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Pytanie do dziewczyn
Co uważacie o goleniu nóg przez faceta? Jest to dla was oznaka "pedalstwa", jest wam to obojętne, czy wam się podoba?
Ja szczerze mam już mała manie golenia sobie nog. Kłuje mnie w oczy jak mam je nieogolone, wygląda to dla mnie nieestetycznie. Wydaje mi się tez, że ogolone nogi są dużo przyjemniejsze w dotyku.
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Dobre pytanie, wiem że kolarze się depilują, ale nie chodzi raczej o wymówki w postaci uprawiania kolarstwa czy innego sportu w którym ogolone nogi są bardzo zalecane.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
No spoko ;) Ja jak kiedyś tak zrobiłem to mi kobieta powiedziała, że mam tego nie robić, bo tak jej się bardziej podoba ;) Także nie wiem... włosy mają być ;) Szczególnie, że ubywa ich na głowie, więc może dobrze, żeby zostały na nogach :ROFLMAO:
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Golić nogi? Bez szans. Golenia rąk czy nóg nigdy nie brałem pod uwagę. Jeszcze rozumiem jak ktoś naprawdę ma sierść jak zwierzę i sprawia mu to dyskomfort.
 
Mężczyzna

bastianore

Cichy Podglądacz
Ja sobie kiedyś raz ogoliłem wszystko chyba nawet głowę na zero i na klacie i nogach to było nie do zniesienia po paru dniach. Tak mnie wszystko swędziało, te krótkie włoski wbijały się wszędzie i tylko drażniły. To była jakaś masakra, ale może się odważę zrobić to ponownie 🤪
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Odświeżę temat, bo pozbywam się owłosienia na nogach od ponad pół roku za pomocą ipl i już nie bardzo wyobrażam sobie mieć je zakłaczone. Nie wiem co ludzie o tym myślą, ale nikt z rodziny ani znajomych nawet nie zapytal czemu to robię, więc uznaję że nikogo to zbytnio nie obchodzi. Ze swojej strony mogę tylko polecić, bo masaże czy wcieranie czegokolwiek jest dużo przyjemniejsze. 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

SlawekBi

Cichy Podglądacz
Pytanie do dziewczyn
Co uważacie o goleniu nóg przez faceta? Jest to dla was oznaka "pedalstwa", jest wam to obojętne, czy wam się podoba?
Ja szczerze mam już mała manie golenia sobie nog. Kłuje mnie w oczy jak mam je nieogolone, wygląda to dla mnie nieestetycznie. Wydaje mi się tez, że ogolone nogi są dużo przyjemniejsze w dotyku.
Osobiście nie golę ale popieram. Uważam, że męskie nogi warto poddawać pielęgnacji, nie tylko goleniu. Balsamy czy mleczka poprawiają jakość każdej skóry. Zresztą, chętnie pogłaszczę takie nóżki u zadbanego mężczyzny :)
 
Mężczyzna

Cross92

Cichy Podglądacz
Ja też golę nogi, szczególnie że jestem crossdresserem wiec do rajstop/pończoch przydało by się golić. Nie zawsze mam czas ale bardzo lubię mieć ogolone. Są super przyjemne w dotyku. I nigdy nikt nie zwrócił na to uwagi, w pracy czy z rodziny. Raczej mało kto pamięta czy ktoś miał ogolone nogi czy nie. Ja też w sumie nie patrzę czy ktoś ma owłosienie czy nie, no chyba że u kobiet ale to co innego :)
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
To ja się przyznam że od dłuższego już czasu włosy mam tylko na głowie. Po prostu czuje się z tym komfortowo, też dużo jeżdżę rowerem. Więc pot nie jest taki intensywny gdyby pod pachami włosy rosły, to wtedy jest znacznie gorzej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Golenie miejsc intymnych a podrażnienia Porady seksualne 7
J golenie cipki Sprawy kobiet 14
M Golenie Sprawy kobiet 25
B depilacja / golenie Seks 9
sensual_legs spełnianie marzeń (fetysz szpilek, rajstop, pończoch, nóg) Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry