• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie się poznaliście?

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Pogrzebałem trochę w starych postach i znalazłem dwa takie tematy, ale zamknięte. Geneza jest taka, że wróciłem z urlopu, na którym poznałem kilka par i wszystkie, dosłownie wszystkie poznały się na aplikacjach randkowych. Miały różny staż, jedni byli ze sobą coś koło sześciu lat, innym nie stuknęło nawet pół roku.
Poczułem się tak jakoś staro 😅 i zacząłem się zastanawiać, bo nie odejmując jakichś tam pozytywnych walorów takim aplikacjom to za moich czasów poznawało się kogoś w szkole, na uczelni, na imprezach, na wakacjach, w pracy, przez wspólnych znajomych, itd itd, a i znam takich co poznali się w piaskownicy pod blokiem gdy byli gówniarzami 😅 A teraz coś się pozmieniało. Tak, wiem, czasy się zmieniły, ale czy na pewno?

U mnie było dosyć klasycznie [a przynajmniej tak do tej pory myślałem], moją wieloletnią partnerkę poznałem w swojej pracy gdy obydwoje byliśmy rezydentami. Moje poprzednie dziewczyny poznawałem albo w szkole i na uczelni albo na różnego rodzaju wyjazdach, obozach i wakacjach.
A jak było z wami?
 
Mężczyzna

drilll

Cichy Podglądacz
Pogrzebałem trochę w starych postach i znalazłem dwa takie tematy, ale zamknięte. Geneza jest taka, że wróciłem z urlopu, na którym poznałem kilka par i wszystkie, dosłownie wszystkie poznały się na aplikacjach randkowych. Miały różny staż, jedni byli ze sobą coś koło sześciu lat, innym nie stuknęło nawet pół roku.
Poczułem się tak jakoś staro 😅 i zacząłem się zastanawiać, bo nie odejmując jakichś tam pozytywnych walorów takim aplikacjom to za moich czasów poznawało się kogoś w szkole, na uczelni, na imprezach, na wakacjach, w pracy, przez wspólnych znajomych, itd itd, a i znam takich co poznali się w piaskownicy pod blokiem gdy byli gówniarzami 😅 A teraz coś się pozmieniało. Tak, wiem, czasy się zmieniły, ale czy na pewno?

U mnie było dosyć klasycznie [a przynajmniej tak do tej pory myślałem], moją wieloletnią partnerkę poznałem w swojej pracy gdy obydwoje byliśmy rezydentami. Moje poprzednie dziewczyny poznawałem albo w szkole i na uczelni albo na różnego rodzaju wyjazdach, obozach i wakacjach.
A jak było z wami?
Bardzo podobnie. Również nie poznałem żadnej partnerki poprzez internet. Tylko staromodne spotkania twarzą w twarz. I chyba tak wolę. Choć oczywiście internet daje dziś zdecydowanie większe możliwości. Odległość i czas nie grają tu już w zasadzie roli. Ale do skonsumowania relacji jeszcze potrzebne jest spotkanie w formie fizycznej.
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Na czacie w pokoju klimatycznym. Długi czas nawet się nie witaliśmy, nie mówiąc o rozmowie, aż raz mnie przywitał i wtedy już szybko poszło. Telefony, skyp, spotkanie i relacja klimatyczna trwająca dobrych kilka lat. Taka ciekawostka; mieliśmy nicki jakby założone pod partnera. Powiedzmy Biały i niebieska czy Piekło i niebo itp
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry