• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz miękkości

Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Drodzy forumowicze,
poza fetyszem strzyżenia włosów , który posiadam jak już wiecie mam jeszcze jeden - mianowicie lubię uprawiać sex kiedy partnerka ma założony jakiś sweter, golf, futrzana kamizelkę, futerko. Im bardziej miękkie tym lepiej. Nawet nie do końca wiem jak ten fetysz nazwać. Pytanie czy tylko ja mam tak pojechane fantazje i fetysze czy jest ktoś jeszcze? Jakieś opinie? Podobne sytuacje?
 
Mężczyzna

tidus89

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam, kiedy kobieta ma gruby golf lub sweter. Nawet w czasie seksu. Uwielbiam bawić się piersiami przez taki wełniaczek. Kilka razy miałem przyjemność z dziewczyną, która karmiła. To niezapomniane uczucie, kiedy ugniatasz jej biust przez gruby golf i czujesz jak robi się coraz bardziej mokry wchłaniając jej pokarm. Od 2 razu dawałem jej jeden ze swoich golfów do ubrania, żeby móc zabrać go do domu i czuć ten słodki zapach przez długo czas. Próbowałem też czasem wyssać ten pokarm z golfu
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tidus89

Cichy Podglądacz
Uwielbiam też masaż wacka przez taki golf... szczególnie kiedy widać jak nasiąka nasieniem...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry