• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz hentai

Mężczyzna

Seviel

Cichy Podglądacz
Witajcie jestem nowy na forum :)

Mam nietypowy fetysz lubie pisac opowiadania do obrazków głównie hentai i furry czy to normalne ? .

Chcialbym forumowiczom zaproponowac forme gry obrazkowej.
Poprostu piszemy krótkie opowiadanko do obrazka.

Osoba która napisała opowiadanie zamieszcza kolejny hentai obrazek i inne osoby pisza do niego opowiadanie.
Jak myślicie przyjmie sie taki rodzaj zabawy na forum ?.

Ps. Mogę wysłać jakies opowiadanie i obrazek jako pierwszy
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Seviel

Cichy Podglądacz
Bardzo dziękuję za obrazek oto historia do niego.



Piękna blondynka chodziła po plaży, jej obcisły strój bardzo prowokował innych mężczyzn, a Agata bo tak na imię miała kobieta uwielbiała być podziwiana, chodząc po plaży przypominała seksualnego drapieżnika polującego na ofiarę. Nie musiała długo szukać znalazła przystojnego bruneta. Uśmiechnęła się widząc jak jego męskość urosła.
- Widzę, że chcesz się zabawić maleńki- Powiedziała słodkim głosem i wypięła seksowną pupę. Oczom mężczyzny ukazał się piękny kwiat rozkoszy.
- A ty nie pochwalisz się swoim ?- Spytała Agata i usiadła na mężczyźnie.
- Przyjemnie prawda chciałbyś już dojść ? oj nie wierzę to twój pierwszy raz będzie... Oj jak słodko. Dasz radę wytrzymasz prawda?- Mówiąc te słowa Agata zaczynała mocniej ocierać się o mężczyznę.
- Przestań tu są inni i patrzą na nas...- Jęknął mężczyzna zawstydzony, starał się powstrzymać orgazm.
-... To co że patrzą przeszkadza ci to bo mi nie... Oj tylko nie mów że zaraz dojdziesz...- Uśmiechnęła się kiedy poczuła ciepłą spermę. Wstała i nie patrząc na mężczyznę ruszyła dalej szukać kochanków. Rozgrzewkę miała już za sobą.


Aga i inni chętni obrazek dla Was :) opowiadania krótkie przecież nikt nie będzie czytać wypracowań :) Ma to być zabawa dla wszystkich prosta i relaksująca pisać umie każdy. W razie problemów pomogę :).


ev02e.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Myślę że coś jest w tych hentaisch. Sam mam skłonność czasem do ich obejrzenia, żona miała to samo, teraz już rzadziej ale czasem coś o Jerzy. Czy to jakaś manga, animacja anime - wersję z potworami również
 
Kobieta

AnalnaAnetka

Cichy Podglądacz

Kocham tego artystę. Wspaniałe jak eksponuje kobiece odbyty, aż chce się w nich zanużyć twarz. Sama zastanawiam się nad rysowaniem hantajców na zamówienie. Chcesz popisać?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry