• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Faza"

Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Czy miewacie co jakiś czas szalone dni w których możecie robić najbardziej zboczone rzeczy i wręcz przekraczać swoje dotychczasowe bariery? Nazywam te dni "fazą" i zdarza mi się 3-4 razy w roku. Jestem ciekaw ilu z was tak ma, bo nie wierzę, że to jedynie moja cecha :)
 
Mężczyzna

Footprint

Cichy Podglądacz
Mam to samo nawet często, dopada mnie chęć zrobienia rzeczy co jakoś na codzien bym nie zrobil
Uufff, już myślałem że jednak jestem w tym sam :) Tym sposobem przesuwam granice swoich możliwości. Seks z kobietą oczywiście też lubię, ale ten jest już tak usystematyzowany (wiem, to złe, ale nie mogę jej namówić na nic co już zna). Idealnie kiedy zostaję na kilka dni sam, albo kiedy wyjeżdżam służbowo i jednocześnie jest "faza" - wówczas wszystko inne jest na dalszym planie :devilish:
 
Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
Uufff, już myślałem że jednak jestem w tym sam :) Tym sposobem przesuwam granice swoich możliwości. Seks z kobietą oczywiście też lubię, ale ten jest już tak usystematyzowany (wiem, to złe, ale nie mogę jej namówić na nic co już zna). Idealnie kiedy zostaję na kilka dni sam, albo kiedy wyjeżdżam służbowo i jednocześnie jest "faza" - wówczas wszystko inne jest na dalszym planie :devilish:
Dokładnie tak wystarczy chwila żeby się nakrecic
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry