• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja przebierają

Kamikasexi1994

Cichy Podglądacz
Witajcie jestem młodym dwudziestopięcioletni chłopakiem chodzi zdecydowanie wolę i lepiej się czuje jako kobieta wszystko zaczęło się gdy miałem 16 lat wtedy to kiedyś przypadkiem założyłem pierwszy raz rajstop i od razu poczułem że chce mieć je już zawsze i tak gdy tylko zostawiłem sam w domu obrazu wskazałem w pończochy stringi stanowcze jakąś spódniczka makijaż pokochałam ten stan A już szpilki i chodzenie w nich coś niesamowitego tak tez zacząłem gromadzić damskie ciuszki szpilki leżaczki każdy grosz wydawalem na ciuszki gadżety kosmetyki dziś mam ogromną garderobę każda wolną chwilę jestem kobieta zawsze sexi wygrywając typową zdziera jedyne o czym marzę to to aby być zdominowana będę twoja suka uwielbiam ssać kutasa a gdy mnie posiadasz w pupę wtedy przeżywam najwspanialszy rozkosz
 

Cupido

Cichy Podglądacz
Szukam kropki, aż mi oczy na wierzch wyszły jak starej ropusze. Przerzucam tekst od linijki do linijki i tak sobie myślę, że w sumie dobrze, że nie ma tu kropek.

- - - Zaktualizowano - - -

Panie Moderatorze... jest Pan surowszy niż syberyjska zima. Żeby za brak kropek od razu na śmietnik? Każdy sobie przecież może je domalować flamastrem na monitorze ;)
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Pomimo że jestem 65 letnim facetem o dość młodym wyglądzie to nadal uwielbiam ubierać się w damskie ciuszki,pończochy kabaretki,biustonosz,stringi,czarną mini sukieneczkę i mieć zawiązany biały haftowany fartuszek,niestety nie robię sobie makijażu i nie posiadam żadnej peruki gdyż sam uważam że w tym bym wyglądał śmiesznie gdyż mam wąsa,ale pomimo tego w damskich ciuszkach źle nie wyglądam
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry