• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Erotyczne cytaty, macie jakieś ulubione?

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Nikomu nie życzę miłości. To gość, którego chętnie witasz, a potem nie możesz się go pozbyć — Leigh Bardugo, Szóstka wron.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich — Andrzej Sapkowski, Krew elfów.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Skaczesz po tematach, nie nadążam, gdzieś zapodziałam zapotrzebowanie na artykuł, jest podzielony na pięć części, żeby faceci zrozumieli... ha ha ha
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Wszystko dla CIEBIE nie mam zwyczaju wymieniać poglądy z kilkoma facetami, radzę zapamiętać!
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Z kochaną Żanetą piszę jeno odrobinkę, jest wspaniałą kobietą spod znaku „do rany przyłóż"
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Trochę cierpliwości pracuję nad sensem zamieszczania czegoś, co może garstka zrozumie! Jak CI zależy, mogę wysłać na priv?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia — Jonathan Carrol.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
To on był źrenicą mego oka. Pępkiem mego ciała. Językiem moich ust. Linią papilarną każdej opuszki. Krawędzią kobiecości. Mój Joachim, mój światłonośny — Ignacy Karpowicz, Sońka
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata. [...]
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Michaił Bułhakow, Mistrz i Małgorzata


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Paulo Coelho, Alchemik


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska, Nic dwa razy: Wybór wierszy — Nothing Twice: Selected Poems



- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Alan Alexander Milne, Kubuś Puchatek



Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę



W chwili, kiedy zastanawiasz się, czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.

Carlos Ruiz Zafón, Cień wiatru
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry