• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Edyta Borkowska to dupodajka w zakładzie pracy i nie tylko

Mężczyzna

jakub915

Nowicjusz
Zna ktoś Edytę Borkowską z Mławy jak to dupodajka a Marcin ( jej mąż ) o niczym nic nie wie jak ją ruchałem przez parę lat a nikt o niczym nic nie wiedział ? To dosłowne kurwiszcze i z harakteru i ogólnie .
Łał, tak mnie podjarałeś tą informacją, że aż trysnąłem... Dopracuj tekst i jak nic do działu opowiadań wrzucaj. A teraz poważnie.
Po pierwsze to tylko słabo o Tobie świadczy skoro z byle jak to określiłeś "kurwiszczem" sypiasz.
Po drugie charakter pisze się przez CH.
Po trzecie wnioskując po sposobie w jaki formułujesz zdania (chaotyczny z błędami) piszesz w emocjach.
Domniemam, że to zemsta. Dlaczego? Właśnie dlatego, że nie chciała Ci "dać"? 🤔
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Cóż biedna zdesperowana kobieta miała swe powody. Szkoda że zdesperowana i wzięła pierwszego lepszego... Ja bym Cię kijem przez szmatkę nie tknęła. Pośpiech nie jest dobrym doradcą, desperacja też. Kobieta widocznie swe powody miała.
Naucz się pisać bo wieś robisz. Pewnie wiecznie wagarowałeś w podstawówce, gimnazjum, liceum i takie efekty, malusie iq.
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry