• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczynę mocno boli pochwa i nie można kontynuować seksu

imperator

Cichy Podglądacz
HEJ mój problem jest następujacy mam 20 lat jak zaczymam z kobieta się kochać oczywiscie gra wstępna była . Stosunek przebiega zajebiscie po obu stronach . I nie wiem co to jest (po 15 min ) , że nagle moja dziewczyne zaczyna mocno boleć pochwa . No i w bólach konczymy stosunek dostaje w niej orgazm ( boierze tabletki spoko ) i tak po 2 godzinach juz od poczatku stosunku dziewczyna ma mocne bóle i nie wsposób kontynułowac stosunek 2 gi raz ( oczywiscie ją nawilrzam sliną ) nie wiem czy to zamało czy może ten problem powodować ,że ma nadżerke 2 stopnia .
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Hm o ile mi się dobrze wydaje to ślina na krótko nawilża.

Idźcie z tym problemem do lekarza albo zacznijcie stosować jakiś krem nawilżajacy dopochwowy.
 

keniusz

Cichy Podglądacz
na nadżerkę polecam wizytę u dr Rusieckiej w Dolmedzie we Wrocławiu. To Super kobieta, wyleczyła moją dziewczynę bez bolesnych wypalanek i takich tam..
 

imperator

Cichy Podglądacz
pytanko

keniusz napisał:
na nadżerkę polecam wizytę u dr Rusieckiej w Dolmedzie we Wrocławiu. To Super kobieta, wyleczyła moją dziewczynę bez bolesnych wypalanek i takich tam..
a :?: możesz sie dziewczyny zapytać jaka metoda miała ja usuwaną i jakiego stopnia byla ta nadżerka i ile taki zabieg kosztował
 

keniusz

Cichy Podglądacz
bedzie mały problem, bo rozstałem sie z ta dziewczyna jakis rok temu i mam średnio dobre stosunki z nią. Ale popytam sie moich kumpel..one tez podobno mialy problemy tego typu. Zreszta jak mnie pamiec nie myli to chyba na ta nadżerke był jakis specyfik, który dr smarowała macicię kobiety...ale nie jestem pewnien
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry