• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Double Penetration

Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Mam pytanie jakie , jakie są wasze doświadczenia w tej formie sexu?chodzi o kobiety i mężczyzn .Czy próbowaliście czy chcielibyście ?Każda opinia jest mile widziana :) pozdrawiam
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mam pytanie jakie , jakie są wasze doświadczenia w tej formie sexu?chodzi o kobiety i mężczyzn .Czy próbowaliście czy chcielibyście ?Każda opinia jest mile widziana :) pozdrawiam
Miałem okazję brać udziałów w zabawach w dp. Powiem tak, w jakiejkolwiek pozycji by się to nie działo, gdziekolwiek bym wkładał, zawsze było to mega, bardzo podniecające i przyjemne!
Najprzyjemniejsze jednak było to, że partnerki dosłownie szalały z rozkoszy przy tym. Widok aż tak podnoecony h i opętanych seksem kobiet to rzadkość. Patrząc na to byłem zawsze tak podnieciny, że musiałem mocno że sobą walczyć, żeby za szybko nie dojść😋 One są wtedy w innym, swoim świecie i to jest w tym najpiękniejesze.
Każdemu, kto miałby możliwość wzięcia udziału w dp, gorąco polecam! 😁
Bardzo ciekawi mnie zdanie Pań na ten temat, fajnie jakby jakieś się wypowiedziały w temacie.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry