• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do Panów - Tenga egg

Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Kieruję zapytanie głównie do Panów. Czy ktoś z was korzystał z jajek Tenga eeg? Jeśli tak,to jakie mieliście wrażenia? Polecacie, czy raczej to nic specjalnego waszym zdaniem? Chciała bym komuś niezobowiązująco sprezentować, ten maleńki gadżet, jednak wolę zasięgnąć męskiej opinii czy to nie jest zbyt przereklamowane przypadkiem 🤔
Poglądowo wrzucę link do produktu https://n69.pl/catalogsearch/result/?q=Tenga eeg
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź ☺️
 
Mężczyzna

Techniczny95

Podrywacz
Mam takie jajeczko, właśnie na N69 kupowałem przy okazji innego zamówienia, jak za takie pieniądze to na prawdę bardzo bardzo ciekawy gadżet erotyczny. Ja mam wersję z wyputkami i bardzo przyjemnie stymuluje penisa, jest bardzo rozciągliwy, i nawet bez lubrykantu, ja mam dość dużo naturalnego i często takie jajeczko zabieram do kąpieli czy zwyczajnie do masturbacji. Intensywnie symuluje główkę penisa i potęguje orgazmy, a w dodatku łatwo się czyści i jest poręczne i małe, a przy tym bardzo rozciągliwe. Mogę z czystym sumieniem polecić, prosty gadżet, mały, a daje masę wrażeń ;)
 
Mężczyzna

TomaszWroPL

Seks Praktykant
Na pewno Tenga Egg bardzo nadaje się jako pierwszy masturbator. Są bardzo przyjemne w dotyku, bardzo rozciągliwe i dają dużo prawdziwej przyjemności i satysfakcji. Ale jeśli w temacie takich zabawek idzie się dalej i ma się już doświadczenie w używaniu bardziej zaawansowanych to jakie jajko już zwykle przestaje wystarczać (takie są przynajmniej moje odczucia, z Tenga Egg nie korzystam już od lat bo mam inne, lepsze zabawki tego typu).
Jeszcze warto pamiętać, że takie jajka (niezależnie od producenta) to zabawki 3-4 krotnego użytku.
Ale jak mówię, Tenga Egg jako początek przygody z masturbatorami tak, tak i jeszcze raz tak!
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry