• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego mężczyźni dochodzą szybko?

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Kwestia semantyki ale i tak do może to być gra wstępna. Przykład szybki numerek w celu zaspokojenia się. A potem wszystko żeby się nasycić nie koniecznie dochodząc. Jednak czepiając się a nie myśląc jak poprawić sytuacje na bank będzie gorzej. A już na pewno nikt nie będzie jako tako zaspokojony.
 
Mężczyzna

komboczacza

Cichy Podglądacz
w moim przypadku wcześniejsza masturbacja nie sprawdziła się. Miałem później problem z uzyskaniem wzwodu. Do tego wypływało jeszcze trochę spermy co mogło skutkować nieplanowaną ciążą bo stosujemy stosunek przerywany. Alkohol pomagał trochę ale słabo gdy jest się kierowcą. Kremy z portali aukcyjnych w ogóle nie działały dopiero te tabletki stud pills wydłużyły stosunek dały bez zamulenia i utraty erekcji czego sie obawiałem.
 
Mężczyzna

zawszewgumie

Cichy Podglądacz
Ja zauważyłem że przyczyną może być zbyt wąska pochwa i małe doświadczenie kobiety bo gdy członek ma ciasno wtedy dotykowo jest bardziej pobudzany. To samo dotyczy gdy jest suchość pochwy ostatnio to na to cierpia nawet młode dziewczyny......szok. No nic sie na to nie poradzi treba sie jakoś z taka panienka uporac. Mi oststnio pomagaja te tabletki stud pills które kupiłem sbie w necie członek jest po nich sztywny i mniej czuły na dotyk wtedy można dłużej bzykać. Zastanawiam się jak to jest z kobietą która na przykład rodziła naturalnie czy też jest taka ciasna ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry