• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego cudza żona jest tak bardzo pożądana?

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Nawet jak juz nie jestes, to twoje miejsce zajely dziesiatki albo i setki innych.
Czytaj ze zrozumieniem. Ponieważ napisałeś własną, zdaniową teorię "Cudza zona jest kobieta i jak kazda inna kobieta jest pozadana, temat wyczerpany" odpowiedziałem że to temat rzeka, w domyśle widziałem że nic poza w/w teorię nie masz do powiedzenia czytaj wiedzy. Jednak usilnie próbujesz dyskutować a może przyklaskiwać koledze a może tu mamy do czynienia z multi-nick ;) Pomijam nie gramatykę...pisownię. Meritum i na temat poproszę.
 

Halred

Erotoman
Gdzie przeczytałeś te fakty? Porozmawiaj z kobietami a mniej filmów. Jak już to takie jak piszesz kobiety dowartościowują się poprzez współczucie szczęśliwej mężatce. Każda kochanka i kochanek zakłada, że druga strona będzie dyskretna. Częściej kochanka jest zawiedziona, że on jednak żonaty, że on się nie rozwiedzie...
Raczej ty sie wyloguj do zycia z tych swoich filmow. To, o czym pisze, to moje obserwacje jak kobieta traktuje faceta w zwiazku, a jak singla. Niektore nie tylko pokazuja, ale tez wprost mowia, ze jak facet jest singlem, to na pewno nieogarniety prawiczek albo impotent i nie chcialaby z takim sie zadawac.
Pomijam nie gramatykę...pisownię.
Dobrze, bo wyszedlbys na niezbyt madrego wytykajac komus bledy, ktorych nie popelnia, jednoczesnie samemu je popelniajac :D
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Raczej ty sie wyloguj do zycia z tych swoich filmow. To, o czym pisze, to moje obserwacje jak kobieta traktuje faceta w zwiazku, a jak singla. Niektore nie tylko pokazuja, ale tez wprost mowia, ze jak facet jest singlem, to na pewno nieogarniety prawiczek albo impotent i nie chcialaby z takim sie zadawac.

Dobrze, bo wyszedlbys na niezbyt madrego wytykajac komus bledy, ktorych nie popelnia, jednoczesnie samemu je popelniajac :D
Tak ci mówią? Nie przejmuj się główka do góry ;)
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Cudzą to jedno a jeszcze dodatkowo jakby to była szwagierka to już w ogóle :D
Może świadomość większego ryzyka, większego grzechu, nie wiem. Nigdy nawet nie miałem pociągu do kogoś w rodzinie. Całkowicie obca osoba i najlepiej w sytuacji spontanicznej daje tą największą adrenalinę podniety :p
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
A ja myślę że z tym pożądaniem cudzej żony to jest tak że gdyby była możliwość zamiany to sytuacja po prostu się powtarza, i cudza po pewnym czasie "zacznie marudzić" tak jak i Twoja albo jeszcze gorzej, z tym marudzeniem to tylko przykład.
Takie czasy, kiedyś się naprawiało a teraz się wymienia na nowe i w życiu jest podobnie.
Bierzesz ślub, zakładasz rodzinę, potem dziecko i tak dalej. Więc takie zapędy jak pożądanie cudzej żony nie posiadając dzieci to w sumie życiowy błąd, to po co ślub ? Pożądasz cudzej żony, okazje do zdrady a może zmiana orientacji a moze jeszcze lepiej płci? Kumacie co mam na myśli ? Taka impulsywna rozkmina po przeczytaniu wcześniejszych wypowiedzi
Jeszcze przypomniał mi się Ten typ mes w piosence padło pytanie odnośnie uzależnień, jaka jest definicja tego słowa, gdzie się zaczyna (w sumie każdy jakieś ma) odparł chodzi o to żeby wybrać takie które najmniej krzywdzi innych i w sumie mądre ;) ten typ mes-detoks ,gdyby ktoś chciał posłuchać ;)
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry