• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Delikatne sado-maso, fantazjujecie o tym?

fraszka

Podrywacz
czytam sobie i czytam i zadaje sobie pytanie, czy nikt nie lubi gdy jest trochę ostrzej ,mniej delkatnie ,kiedy ugryzienia znaczą różne miejsca... kiedy ktoś Cie zwiąże i jestes cały zalezny od jego woli, albo z zasłoniętymi oczami by pobudzić wyobraźnię... albo gdy we wlaściwym momencie da kilka mocniejszych klapsów i pociągnie za włosy...???
 

gonia

Erotoman
nie no napewno sa takie osoby ja w sumie osobiscie lubie ta delikatnosc ale co do przywiazania do lozka to nie chciaBabym ale chciaBabym kogos przywiazac :)
 

SETH

Podrywacz
Ja mam takie sado-maso zawsze przez przypadek. Ostatnio pamiętam, że wziąłem kawałek czekolady w usta i chciałem by moja Dziewczyna przyssała się jednocześnie do niej i do moich ust. Nitka nieporozumienia jednak sprawiła, że zamiast się przyssać, to ugryzła jej kawałek i przy okazji ugryzła też mnie :lol: Śmiechów było później co niemiara :lol: Oczywiście wcześniej zaczęła mnie przepraszać i takie tam, ale dla mnie to była bardzo zabawna sytuacja..

Reasumując: takie super-mini-sado-maso :p
 

Jing

Seks Praktykant
Ojj ile razy dostałem od niej przez przypadek po członku :x ojojojj jak sobie przypomnę to mnie zaczyna boleć :p hyhyhyhyh
 

fraszka

Podrywacz
:shock: ludzie kochani, mnie nie chodziło o to żeby się zaraz chłostać po intymnych częściach, bo miało byc tylko "skromne" sado maso. chodzi mi o takie odrobineczkę perwersyjne pieszczoty, kiedy ten drugi ktoś ma nad toba kontrolę i kiedy mu ulegasz całkowicie a przy tym tylko ciuteczkę Ci sprawia ból, właściwie bólik. A co do goni, to Ty moja pani jesteś raczej "domina" niż niewolnica.... :wink:
 

Serenity

Seks Praktykant
Rozumiem cie fraszko tylko ze ja o jeden sopien mniej, bez bolu bez takiego prawdziwego mocniejszego nieco gryzienia. Ale takie przywiazanie albo zamkniecie oczu chusta to owszem, fajne. Lubie jak kochanie przejmuje nade mna kontrole i jak to ujelas jestem od niej zalerzny. Oczywiscie tylko czasami. Innym razem lubie jak taka walke o dominacje toczymy, to ja to ona :) Zamkniecie oczu to bardzo fajna zabawa! Czasem kochanie moje lubi zebym lekko przygryzl ale bez bolesnie, raczej taki akcent zabkow. Ja osobiscie nie bardzo. Wole byc w roli tego z zabkami, choc czasem poswiecam sie dla niej bo wiem ze ona tez chce czasem gdzies przygryzc :). Pozwalam jej, wtedy raczej nie czuje podniecenia ale taki dreszczyk emocji i takie zaufanie .
 

Orzech

Cichy Podglądacz
ka też "daje" sie swojej dziewczynie ale u mnie to zawsze ona dominuje
(np. nie mnie za włosy i to nie lekko, jak lerzymy obok siebie to cząsto dostaje z kolanka czasem w brzuch czasem troche nirzej ale wtedy karze jej pomasować :lol: i jest wszystko w porządku)zawsze kiedy jestem z nią czuje się świetnie nawet jeśli dostanie.
Czasami zaczyna mnie denerwować ale wtedy wystarczy że spojrzy mi głęboko w oczy i mi wszystko przechodzi i nadal jest fajnie.
 

młoda

Podrywacz
Orzech napisał:
ka też "daje" sie swojej dziewczynie ale u mnie to zawsze ona dominuje
(np. nie mnie za włosy i to nie lekko, jak lerzymy obok siebie to cząsto dostaje z kolanka czasem w brzuch czasem troche nirzej ale wtedy karze jej pomasować :lol: i jest wszystko w porządku)zawsze kiedy jestem z nią czuje się świetnie nawet jeśli dostanie.
Czasami zaczyna mnie denerwować ale wtedy wystarczy że spojrzy mi głęboko w oczy i mi wszystko przechodzi i nadal jest fajnie.
To nie jest takie sado maso, o którym pisali poprzednicy ;)
 

Słonko11

Nowicjusz
Hmm...zdecydowanie wole dominować ale nie lubie gdy ktoś mnie klepie po tyłeczku :p bo to bardziej mnie rozprasza niż podnieca:) Uwielbiam gdy kochając sie spontanicznie<pod wpływem chwili> zrywa sie z siebie ubrania :wink: mój fecet delikatnie trzyma moje włosy w dłoniach i delikatnie ciągnie<ale nie wyrywa mi ich;)>ale są chwile kiedy wolę leżzeć godzinami i tylko sie piescic i baaardzo powoli kochać: namietnie i delikatnie.....mmm.. miodzio!!!! Jest czas na ostry i zazwyczaj szybki sex i sex grący,pozwalający nacieszyć sie własnymi ciałami :twisted:
 

gothicErotic

Cichy Podglądacz
sado maso

:D lubie... lubie kasjdanki, pozorną kontrole partnera nademną, lubie kiedy używa troche wiecej siły, troche drapanek, ugryzień na zmiane przyjemnośc-lekki ból-przyjemnosć-lekki ból :twisted:
 

papuzka

Cichy Podglądacz
Oj lubie to, lubię. Uwielbiam przypinać mego pana do krzesełka i kusząco przed nim tańczyć, następnie przygryzać delikatnie jego uszy, podrapać po pleckach... lubię lekko ścisnąc jego pośladki wbijając paznokcie i przyciągnąc bliżej gdy jest na mnie. Albo gdy wiąże mnie do łóżka, gdy leżę na brzuszku i uderza w tyłeczek mówiąc do mnie sprośnie... następnie przypina korek analny do swego penisa, odwiązuje moje ręce i przyciągając mnie do siebie za ręce atakuje mocno moje dwie dziurki naraz
 
ciekawe to co piszesz. jak technicznie wygląda przypinanie korka do penisa? podejrzewam że chodzi o jakis specjalny rodzaj korka/dilda? interesuje mnie to również, żeby móc partnerke spenetrowac od razu w dwie dziurki..
 

tomi37

Cichy Podglądacz
Firma Ledapol ma w swoim katalogu takie skórzane stringi z dodatkowym penisem. Może o to chodzi... ciekawa rzecz swoją drogą
 

Nemezis

Cichy Podglądacz
Lubię taki ostrzejszy sexik :) , podniecają mnie ostre słowa w łóżku. Lubię też czasem dostać klapsa, czuję się wtedy jak niegrzeczna dziewczynka ;) a także jak mój partner delikatnie ciągnie mnie za włosy :D
 

Karinezz

Cichy Podglądacz
Myślę, że większość dziewczyn lubi czasami taki ostrzejszy seks, chociaż pewnie nie wszystkie potrafią się do tego przyznać;) Uważam, że w łóżku powinno się jak najwięcej eksperymentować ze swoim partnerem bo inaczej wkrada się nuda i monotonia.
 

fenix

Nowicjusz
Z moją Panią trzeba przeprowadzić szczerą rozmowę ale to pikuś. Problem polega na tym , że nie ma jej do czego przykuć. Takie czasy, świat bez barier:(
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Delikatne dotykanie brzuszka, torsu Fantazje erotyczne 22

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry