• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Damakarro i Duch dla mrumru

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Damakarro i Duch w niezwykłym wpisie dla niezwyklej kobiety: mrumru

mrumru.jpg



Chociaż dzieli nas ptaków przestrzeń
i nieba wszystkie odcienie,
wciąż się pochylam nad Tobą
i zbieram w obłoków żagle,
każde Twoje westchnienie.
A potem wypuszczam je wolno,
kładąc się pod wysokim drzewem,
zamykam oczy i słucham
jak szeleszczą Twoim ciepłym oddechem.
Wciąż się pochylam nad Tobą
gdy łzy po Twych policzkach płyną,
z szarych chmur wycinam chusteczki
i twarz delikatnie nimi ocieram,
by potem je rozwiesić nad moją doliną.
I siadam wtedy pod drzewem wysokim,
gdy krople z chusteczek na ziemię spadają,
w niemym zachwycie rośnie me serce,
widząc jak od łez Twoich,kwiaty zakwitają.
Lecz gdy się śmiejesz cicho lub głośno
to Ty, nade mną się pochylasz,
szczęśliwy leżę pod wysokim drzewem
i patrzę jak na wschodzie
słońce najpiękniejsze dla mnie wychylasz.

mrumru2.jpg

Ode mnie: z wyrazami szacunku, są to nicki które wiele wniosły w nasza krajowa siec.

Adres źródłowy: https://szkiceerotyczne.pl/chociaz-dzieli-nas-ptakow-przestrzen/
Licencja CC BY-NC-SA 3.0
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
No wyjaśniło się! Retnu zaskoczył wszystkich. To jest poezja, ale wcześniej była skompresowana, a teraz BUM! i po dekompresji.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rozumiem i w całości akceptuje Wasze rozbawienie 😀
Malo tego, szcun za poczucie humoru!
Gwoli wyjaśnienia, zgodę na publikacje na SF otrzymałem w ostatniej chwili i jak bylo do przewidzenia wpadłem w dziurę, kiedy to serwery zapisują dzienny urobek, i wszystko może się wydarzyć. No i wydarzyło się!
Dzieki za Wasz uśmiech.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ciekawostka, bo do tej pory nie widzę przyczyny Waszego rozbawienia: dccccccccccccwc vevevv , nawet kiedy wybiorę Odpowiedz.

A teraz panie, panowie Aisog01 i Indragor, kiedy już ubawiliście się, chciałbym prosić Was o merytoryczne wypowiedzi w temacie wpisu.
Dacie rade? 🙂
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Smutek niemalże się wylewa z kilkunastu uporządkowanych słów, zalewa od wstępu po kres. Ty, taki zawsze wesoły z „pazurem” nagle popadasz w melancholię! — nie może być. Jestem pod wrażeniem, na domiar przez chwilę miałam ochotę zaprosić na piwo w celach pocieszenia, rozbawienia przyzwoicie poruszam się na parkiecie (zwłaszcza na rurce ha ha)!

Serce przestaje krwawić mniej więcej po sześciu miesiącach, nigdy nie zapomnisz tego czego nie da się zapomnieć… Tak, jak pisałam wcześniej, w najbliższym czasie odwiedzę zaspany dział opowiadań nieco erotycznych…
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry